Books: Technics

Number of items: 33

Ost-Rassow: Lehrbuch der Chemischen Technologie. Hrsg.: Prof. Dr. Berthold Rassow. Leipzig, 1953., Johann Ambrosius Barth. 25. kiadás. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kihajtható táblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17273.

8 500 HUF
22,97
17274.

5 000 HUF
Vegyes vasúti könyvtétel, 2 db:  Új munkamódszerek a vasút forgalmi és kereskedelmi szakszolgálatánál. 1945-1965. Bp.,1965., Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. +Alexander Saxton: A nagy vasút. Ford.: Gábor György. Bp.,1950.,Szépirodalmi. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17275.

1 000 HUF
Sági Ernő Miklós-Sági János: A vasút humora. I-II. köt. (Egyben.) Mülbeck Károly rajzaival. Bp., 1993., Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés, hasonmás kiadás. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17276.

1 000 HUF
17277.

1 000 HUF
Linzbauer Tamás: Vasút modellezés. Bp., Műszaki. Kiadói kartonálásban, volt könyvtári példány.
17278.

2 000 HUF
17279.

4 000 HUF
17280.

1 000 HUF
17281.

1 200 HUF
Szekeres József - Tóth Árpád: A Klement Gottwald (Ganz) Villamossági Gyár története. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
17282.

1 200 HUF
Mikrofilmezés, dokumentációs fényképezés. Szerk.: Dr. Babiczky Béla. Bp.,1965, Műszaki. Kiadói nyl-kötés, jó állapotban. Megjelent 2800 példányban.
17283.

1 000 HUF
Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp.,1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
17284.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF