Books: Hunting

Number of items: 24

17168.

8 000 HUF
Gróf Degenfeld-Schonburg Sándor: Elmélkedés a vadászszenvedélyről. Marosvásárhelyről, 2006., Mentor. Fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17169.

5 000 HUF
Szálka Róbert: Kalandozások az ismeretlen Máramarosban. Dabas, 2005., Szálka Bt. Fekete-fehér és színes fotókkal, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés.
17170.

2 400 HUF
17171.

2 800 HUF
7,57
8,24
17172.

1 000 HUF
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
17173.

1 000 HUF
Heinz Meynhardt: Vaddisznóriport. Életem a vaddisznók között. Ford.: Herczeg Gyuláné. Bp., 1986., Gondolat. Kiadói kopott kartonált papírkötésben, volt könyvtári példány.
17174.

1 000 HUF
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Bp., 1978, Szépirodalmi. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
17175.

1 400 HUF
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Vál., szerk., és az utószót írta: Véber Károly. Bp., 1962, Móra. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.+ Földes László: Vadászkalandok vad tájakon. Bp.,1987., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, volt könyvtári példány.
17176.

1 000 HUF
17177.

1 000 HUF
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
17178.

1 000 HUF
17179.

900 HUF
2,43
2,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF