Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 37

Ausztria ~1900. Első Osztrák Baromfitenyésztő Egyesület Bécsben Br emlékérem (50mm) T:1- Austria ~1900. First Austrian Poultry Breeding Association in Vienna Br commemorative medal (50mm) C:AU
31276.

Ausztria ~1900. "Első Osztrák Baromfitenyésztő Egyesület Bécsben" Br emlékérem (50mm) T:1- Austria ~1900. "First Austrian Poultry Breeding Association in Vienna" Br commemorative medal (50mm) C:AU

3 000 HUF
Ausztria 1988. Papst Johannes Paul II. - St. Pölten - Lorch - Linz 1988 Ag emlékérem nem eredeti tokban (20,18g/0.925/40mm) T:1 (PP) Austria 1988. Papst Johannes Paul II. - St. Pölten - Lorch - Linz 1988 Ag commemorative coin in not original case (20,18g/0.925/40mm) C:1 (PP)
31277.

4 200 HUF
11,35
12,35
Ausztria DN Bécs város pecsétje Br emlékplakett (92mm) T:2 patina Austria ND City seal of Vienna Br commemorative plaque (92mm) C:XF patina
31278.

Ausztria DN "Bécs város pecsétje" Br emlékplakett (92mm) T:2 patina Austria ND "City seal of Vienna" Br commemorative plaque (92mm) C:XF patina

2 000 HUF
Belgium ~1906. II. Lipót aranyozott Br medál szalag nélkül (50x77mm) T:2 aranyozás kopott Belgium ~1906. Leopold II gold plated Br medal without ribbon (50x77mm) C:XF gold plating worn
31279.

5 000 HUF
Bulgária 1966. Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(eredetileg PP) Bulgaria 1966. Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(originally PP)
31280.

Bulgária 1966. "Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(eredetileg PP) Bulgaria 1966. "Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(originally PP)

1 600 HUF
Franciaország / Második Császárság 1855. Eugénia császárné és III. Napóleon császár / Ipari Palota Br emlékérem, peremén BRONZE jelzéssel. Szign.: Caqué F. (50mm) T:2- több ph. France / Second Empire 1855. Empress Eugénie and Emperor Napoleon III / Palace of Industry Br commemorative medal with BRONZE hallmark on edge. Sign.: Caqué F. (50mm) C:VF several edge errors
31281.

Franciaország / Második Császárság 1855. "Eugénia császárné és III. Napóleon császár / Ipari Palota" Br emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Caqué F. (50mm) T:2- több ph. France / Second Empire 1855. "Empress Eugénie and Emperor Napoleon III / Palace of Industry" Br commemorative medal with "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Caqué F. (50mm) C:VF several edge errors

5 000 HUF
Franciaország ~1899. Le Nid (A fészek) peremén jelzett Br emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:1- France ~1899. Le Nid (The Nest) marked on edge Br commemorative plaque. Sign.: Daniel Dupuis (37x65mm) C:AU
31282.

Franciaország ~1899. "Le Nid (A fészek)" peremén jelzett Br emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:1- France ~1899. "Le Nid (The Nest)" marked on edge Br commemorative plaque. Sign.: Daniel Dupuis (37x65mm) C:AU

5 000 HUF
Franciaország 1926. Décret du 2 Avril 1926 - 28HPZ a hajók fedélzetén elhelyezett gőzkészülékek szabályozását betartó rendelet emlékére készített Br érem (50mm) T:2 ph. France 1926. Décret du 2 Avril 1926 - 28HPZ Br commemorative medal made for the decree complying the regulation of steam equipment on board ships (50mm) C:XF edge error
31283.

Franciaország 1926. "Décret du 2 Avril 1926 - 28HPZ" a hajók fedélzetén elhelyezett gőzkészülékek szabályozását betartó rendelet emlékére készített Br érem (50mm) T:2 ph. France 1926. "Décret du 2 Avril 1926 - 28HPZ" Br commemorative medal made for the decree complying the regulation of steam equipment on board ships (50mm) C:XF edge error

1 000 HUF
31284.

1 400 HUF
31285.

1 200 HUF
31286.

3 000 HUF
Franciaország DN Vendéenne Br emlékplakett, peremén BRONZE jelzés. Szign.: Robert Mérignac (44x63mm) T:2 több ü. France ND Vendéenne Br commemorative plaque with BRONZE hallmark on edge. Sign.: Robert Mérignac (44x63mm) C:XF several dings
31287.

Franciaország DN "Vendéenne" Br emlékplakett, peremén "BRONZE" jelzés. Szign.: Robert Mérignac (44x63mm) T:2 több ü. France ND "Vendéenne" Br commemorative plaque with "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Robert Mérignac (44x63mm) C:XF several dings

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF