Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 27

Erdey Dezső (1902-1957) 1932. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. ezüstözött Br emlékérem, gravírozva Férfi Páros Verseny I., peremén BRONZ fémjel (35mm) + 1941. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. Br emlékérem, gravírozva 1941. Nov. 30. II. Díj (35mm) T:1-,2
30784.

Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem, gravírozva "Férfi Páros Verseny I.", peremén "BRONZ" fémjel (35mm) + 1941. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." Br emlékérem, gravírozva "1941. Nov. 30. II. Díj" (35mm) T:1-,2

1 400 HUF
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. ezüstözött Br emlékérem elő és hátlapja márványlapon, valamint jelzett Ag lemezplakett BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZSÉGI TAKARÉKPÉNZTÁR R.T. TISZTVISELŐINEK SPORTEGYESÜLETE ELISMERÉSÜL - HOFFMANN RUDOLF ÚRNAK A SÍFUTÁSBAN ELÉRT KIVÁLÓ EREDMÉNYEIÉRT 1937 gravírozással T:1-,2 patina
30785.

7 000 HUF
18,92
20,59
Sződy Szilárd (1878-1939) DN Budapest Székesfőváros Versenydíja Br díjérem szalaggal (30mm) T:2
30786.

Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest Székesfőváros Versenydíja" Br díjérem szalaggal (30mm) T:2

800 HUF
~1930. F.P.L.E. (Fővárosi Polgári Lövész Egylet) ezüstözött lövész díjérem mellszalaggal (40mm) T:1-
30787.

1 000 HUF
1930. PLE (Polgári Lövész Egylet) - BPV jelzett Ag sport díjérem, mellszalaggal (15,73g/0.800/33x36mm) T:2 több ph.
30788.

4 000 HUF
1936. Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936 zománcozott gomblyukjelvény, hátlapon BOCZÁN GY. BUDAPEST gyártói jelzéssel (24mm) T:1-,2
30789.

1936. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936" zománcozott gomblyukjelvény, hátlapon "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (24mm) T:1-,2

3 000 HUF
1936. PÉNZINTÉZETI SPORTEGYLETEK SZÖVETSÉGE 1912-1927 ezüstözött fém lemezplakett, 1936. ÉVI ASZTALI TENNISZ CSAPATBAJNOKSÁG márványtalpon (57x43mm) T:2
30790.

4 000 HUF
1937. BSE (Budapest Sport Egyesület) zománcozott Br plakett, 22m^2 JOLLE IV. - 1937 VI 27 gravírozással (83x55mm) T:1-,2 zománchiba
30791.

1937. "BSE (Budapest Sport Egyesület)" zománcozott Br plakett, "22m^2 JOLLE IV. - 1937 VI 27" gravírozással (83x55mm) T:1-,2 zománchiba

3 000 HUF
1938. Sport témájú Br emlékplakett márványlapon DEZSŐ BÁTYÁNKNAK SZERETETTEL G.S.E.- VERSENYZŐK 1938 KARÁCSONY gravírozással (79x55mm) T:2
30792.

3 000 HUF
1939. Egyetemközi Távevezős Verseny alapította a Műegyetemi Evezős Club 15 éves jubileuma emlékére jelzetlen Ag emlékérem, hátlapon gravírozva 15-ik Pünkösdi Verseny 1939 I, LUDVIG BP gyártói jelzéssel, előlapon LE beütéssel (36x59mm) T:2
30793.

8 000 HUF
1941. Atlétikai sport emlékplakett, ÖNZETLEN MUNKÁSSÁGÉRT - DR. REISZ ÁRPÁD ÜGYÉSZ ÚRNAK - 1941. ÁPRILIS 17. M.A.E. (Magyar Athletikai Egyesület) gravírozással, eredeti tokban (80x55mm) T:2 kis patina
30794.

1941. Atlétikai sport emlékplakett, "ÖNZETLEN MUNKÁSSÁGÉRT - DR. REISZ ÁRPÁD ÜGYÉSZ ÚRNAK - 1941. ÁPRILIS 17. M.A.E. (Magyar Athletikai Egyesület)" gravírozással, eredeti tokban (80x55mm) T:2 kis patina

3 000 HUF
1942. 1872 ÁMOTE (III. kerületi Árpád MOVE Óbudai Torna egylete) 1942 egyoldalas hadifém plakett, eredeti tokban (49x57mm) T:1-,2 kis patina
30795.

1942. "1872 ÁMOTE (III. kerületi Árpád MOVE Óbudai Torna egylete) 1942" egyoldalas hadifém plakett, eredeti tokban (49x57mm) T:1-,2 kis patina

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF