https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 190

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen. Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.
15000.

Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen. Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
2
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott, kissé foltos egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorokkal.
15001.

A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott, kissé foltos egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorokkal.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Askercz Éva: Soproni tájakon. Válogatás id. Storno Ferenc vázlatkönyvéből. 1845-1860. Bp., 1998, Cédrus Art Klub. Kiadói papírkötés.+Bódi Ottó: A sopronbánfalvi Hősi temető. Sopronbánfalva, 2009., Bódi Ottó. Kiadói papírkötés.
15002.

Askercz Éva: Soproni tájakon. Válogatás id. Storno Ferenc vázlatkönyvéből. 1845-1860. Bp., 1998, Cédrus Art Klub. Kiadói papírkötés.+Bódi Ottó: A sopronbánfalvi Hősi temető. Sopronbánfalva, 2009., Bódi Ottó. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
Váci Történelmi Tár I. köt. Késő maradékainknak tétessen jegyzésben. Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15003.

Váci Történelmi Tár I. köt. "Késő maradékainknak tétessen jegyzésben." Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Péter Károly: 1956 Baranyában. Pécs, 1997, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
15004.

Péter Károly: 1956 Baranyában. Pécs, 1997, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
15005.

Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
15006.

Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Priskin Magdolna: Jedlik Ányos szülőfaluja, Szimő története. Szimő, 2010. Jedlik Ányos társaság. Kiadói kartonálásban
15007.

Priskin Magdolna: Jedlik Ányos szülőfaluja, Szimő története. Szimő, 2010. Jedlik Ányos társaság. Kiadói kartonálásban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
15008.

Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Miklós Zsuzsa: Tolna megye várai. Varia Archaeologica Hungarica XXII. Bp.,2007, Históriaantik Könyvesház. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15009.

Miklós Zsuzsa: Tolna megye várai. Varia Archaeologica Hungarica XXII. Bp.,2007, Históriaantik Könyvesház. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
1
Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15010.

Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
15011.

Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment