Books: Technics

Number of items: 46

Fiat Modell Balilla 1100 (508 C.) Bp.,[1939.], Athenaeum, 2+109+3 p. 4 kihajtható táblával. Második kiadás. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
17203.

5 000 HUF
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval
17204.

3 600 HUF
9,73
10,59
Ulrich Schweizer Schuco. Die Fahrzeuge der Classic-Collection./The Vehicles of the Classic-Collection. (Neuenburg am Rhein), 2013, Tin-and-Toys Verlag. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17205.

3 600 HUF
9,73
10,59
Fügedi László: Tetőfedés. Cserép, pala, nád, zsindely. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói papírkötés.
17206.

1 200 HUF
Szatyor Győző: Faművesség. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban
17207.

1 200 HUF
Ügyes kezek. (Ezermester.) Ford.: Gellért György. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
17208.

800 HUF
17209.

1 000 HUF
17210.

3 000 HUF
Textilkészítés. Történet és alapfogalmak. Szerk.: Timárné Balázsy Ágnes, E. Nagy Katalin. Képzőművészeti Főiskola Restaurátor- és Konzervátorképző Intézet jegyzetei 11. Bp., 1981, Képzőművészeti Főiskola Restaurátor- és Konzervátorképző Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
17211.

1 000 HUF
Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. Bp.,(1927),Athenaeum, 368 p.+V t.(IV a, IV b.). Ötödik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé dohos.
17212.

1 800 HUF
Csókos Györgyi: Szövés. Csináld velünk! Bp.,1978, Móra. Kiadói kopott, foltos papírkötésben.
17213.

800 HUF
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói kissé kopott félvászonkötésben.+Fári László-Vermes Miklós: Korszerű fényképezés. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az elülső szennylapon 1941-es ajándékozási bejegyzéssel.
17214.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF