Books: Religion

Number of items: 46

17271.

10 000 HUF
27,03
29,41
Anselm Molitor: Theologische Abhandlung von der gesetzgebenden, zwingenden, und erklärenden Macht der Kirche ... Freysing,1768, Sebastian Mößmer, 120 p.+1 t. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17272.

4 000 HUF
Beda Mayr: Festpredigten und Reden von dem guten Tode für das Landvolk. Auch Lob- und Gelegenheitsreden. Zweiter Theil oder der sämmtlichen Predigten. Vierter Theil. Augsburg, 1778, Matthäus Riegers sel. Söhnen, 880+14 p. Német nyelven. Korabeli sérült, kopott kartonált papírkötésben.
17273.

4 000 HUF
17274.

9 000 HUF
24,32
26,47
17275.

4 000 HUF
Pongrácz Eszter: Igaz isteni szeretetnek harmatjából nevelkedett drága kövekkel kirakott arany korona [...] imádságos és énekes könyv. Bp.,1899, Rózsa Kálmán és neje, 1 t.+8+460+IV p. Harmincnegyedik kiadás. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, díszes fém veretekkel, aranyozott lapélekkel, beragasztott mátraverebélyi szentképpel, kis kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
17276.

5 000 HUF
17277.

2 000 HUF
Johann Reuter (1680-1761): Theologia moralis quadripartita incipientibus accommodata et in aula theologica S. J. Treviris publice exposita a R.P. Joanne Reuter. Pars II. Coloniae Agrippinae, 1756, Ex Ffficina Metternichiana, 736+76 p. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, pár lap szélén lapsérülésekkel, folttal.
17278.

2 000 HUF
17279.

10 000 HUF
27,03
29,41
17280.

9 000 HUF
24,32
26,47
17281.

1 600 HUF
17282.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF