Books: Hunting

Number of items: 26

Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1944, Szerzői kiadás, (Athenaeum-ny.), 259+1 p.+23 t. (Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+ 1 kétoldalas térkép. +225+2 p.+ 18. t. (Kétoldalas fekete-fehér fotók.) Harmadik kiadás. Későbbi, Afrikát ábrázoló, átkötött egészvászon-kötésben, pótolt térképpel. A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) író, utazó, vadász által aláírt, dátumozott (1950) példány.
17120.

8 000 HUF
26
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai vadásznapló. II. kötet. Bp.,1941, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+378+2 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17121.

5 000 HUF
Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp.,1979, Szépirodalmi. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával.
17122.

5 000 HUF
Molnár Gábor: Éjbe zuhant évek. Bp.,1979, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával.
17123.

5 000 HUF
1875-1883 Törvénycikk a vadászatnak és vadászatra használható fegyverek megtartóztatásáról. Bp.,1875, Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), 15+1 p.+1883. évi XXIII. törvénycikk a fegyveradóról és vadászati adóról. Jegyzetszélű kiadás. Bp.,1883, Tettey, 32 p. Kiadói papírkötésben.
17124.

2 000 HUF
18
17125.

5 000 HUF
John R. Crossland-J. M. Parrish: Wild life of our world. London-Glasgow,é.n.,Collins Clear-Type Press, XII+436 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és égészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben.
17126.

John R. Crossland-J. M. Parrish: Wild life of our world. London-Glasgow,é.n.,Collins' Clear-Type Press, XII+436 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és égészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben.

1 000 HUF
Gyimesi György: Az ördöngöstől a Hortobágyig. Bratislava, 1973. Madách. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
17127.

2 400 HUF
Oroszi Sándor: Erdészet-, vadászat- és természetvédelem-történeti tanulmányok. Erdészettörténeti Közlemények. XLII. Bp.,1999, Országos Erdészeti Egyesület Erdészettörténeti Szakosztály. +Sterbetz István: Természetvédelmi elvárások a vadászetikában. Eger,2003,Educatio 98 Kft. Kiadói papírkötés.
17128.

Oroszi Sándor: Erdészet-, vadászat- és természetvédelem-történeti tanulmányok. Erdészettörténeti Közlemények. XLII. Bp.,1999, Országos Erdészeti Egyesület Erdészettörténeti Szakosztály. +Sterbetz István: Természetvédelmi elvárások a vadászetikában. Eger,2003,Educatio '98 Kft. Kiadói papírkötés.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Holdas Sándor: Különös vadászat. Bp., 1969, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.   Páll Endre: Legjobb vadászni. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kopott papírkötés.
17129.

800 HUF
17130.

800 HUF
Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással, kis hiánnyal.
17131.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF