Slovakia

Number of items: 414

Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. Nándorváros. Pozsony, 2009, Kalligram. 154 old. / Streets and squares of Bratislava (Pressburg). Ferdinandovo mesto. 154 pg. 2009.
22421.

800 HUF
2,76
22422.

800 HUF
2,76
Bajmóc, Bojnice; Gróf Pálffy kastély. Gubits B. kiadása 455. / Bojnicky hrad (zámok) / castle (EK)
22423.
Legend T2/3

4 000 HUF
13,79
Bajmóc, Bojnice; Gróf Pálffy kastély / Bojnicky hrad (zámok) / castle
22424.
Legend T2

1 400 HUF
4,83
1898 Barlangliget, Höhlenhain, Tatranská Kotlina (Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry); Üdvözlet a Bélai barlangligetből! Tündérlak, Konkordia, Kápolna, Szepes-Béla, nyaralók, szállodák / villas, hotels, chapel. Art Nouveau, floral, litho (r)
22425.
Legend T3/4

1 000 HUF
3,45
1938 Bátorkeszi, Bátorove Kosihy, Kesy; látkép / general view
22426.
Legend T2

2 000 HUF
6,90
1899 Beckó, Trencsén, Sztrecsnó vár, kastély. Ezredéves Országos Kiállítás / Beckovsky Hrad, Trenciansky Hrad, Hrad Strecno / castles of Beckov, Trencín and Strecno. 2 Kr. Ga., Art Nouveau, litho s: Kimnach (EK)
22427.
Legend T2/3

2 000 HUF
6,90
1897 (Vorläufer!) Beckó, Trencsén, Sztrecsnó vár, kastély. Ezredéves Országos Kiállítás / Beckovsky Hrad, Trenciansky Hrad, Hrad Strecno / castles of Beckov, Trencín and Strecno. Hungarian Millennium Exhibition. 2 Kr. Ga., Art Nouveau, litho s: Kimnach (EK)
22428.
Legend T2

2 400 HUF
8,28
1940 Beretke, Bretka; Református árvaház és iskola, fürdőző gyerekek a folyóban / Calvinist school and orphanage, swimming children
22429.
Legend T2

4 000 HUF
13,79
1899 Besztercebánya, Banská Bystrica; Wünsch Róbert Betonépítési Vállalkozó szabadalmaztatott betoncsövek, gipsztábla és épületi díszítmények gyára. Bruchsteiner és fia reklámlapja / Hungarian Concrete Construction Contractor Factorys advertiement, floral (non PC)
22430.
Legend T2

1899 Besztercebánya, Banská Bystrica; Wünsch Róbert Betonépítési Vállalkozó szabadalmaztatott betoncsövek, gipsztábla és épületi díszítmények gyára. Bruchsteiner és fia reklámlapja / Hungarian Concrete Construction Contractor Factory's advertiement, floral (non PC)

11 000 HUF
34,38
37,93
1914 Besztercebánya, Banská Bystrica; Bethlen Gábor utca, Machold F. könyvnyomdája és saját kiadása (szakadás / tear)
22431.
Legend T3

1 400 HUF
4,83
Besztercebánya, Banska Bystrica; IV. Béla király tér, szökőkút, templomok, piac / square, fountain, churches, market
22432.
Legend T2

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.