Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 33

Berán Lajos (1882-1943) 1920. Serényi Vándordíj egyoldalas sí sport Br díjplakett, előlapon gravírozva 1943. I. 10. III. díj, hátlapon BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (71x45mm) T:2
31153.

Berán Lajos (1882-1943) 1920. "Serényi Vándordíj" egyoldalas sí sport Br díjplakett, előlapon gravírozva "1943. I. 10. III. díj", hátlapon "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (71x45mm) T:2

3 000 HUF
10,34
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond Br sport emlékérem füllel, a sportegylet alapításának 60. évfordulójára utaló LX rátéttel (53x46mm) T:1-
31154.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br sport emlékérem füllel, a sportegylet alapításának 60. évfordulójára utaló "LX" rátéttel (53x46mm) T:1-

1 400 HUF
4,83
Berán Lajos (1882-1943) 1938. HUNGÁRIA EE / MERT FÉRFI KELL MEGANNYI SZIKLA SZÁL 1911 Hungária Evezős Egylet ezüstözött Br emlékéreme, eredeti BERÁN NÁNDOR IPARMŰVÉSZ DÖBRENTEI U. 2. jelzésá gyártói tokban, külső oldalán aranyozott felirat ŐSZINTE TISZTELETE JELÉÜL A HUNGÁRIA EVEZŐS EGYLET (71mm) T:1-  HPII. 284.
31155.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "HUNGÁRIA EE / MERT FÉRFI KELL MEGANNYI SZIKLA SZÁL 1911" Hungária Evezős Egylet ezüstözött Br emlékéreme, eredeti "BERÁN NÁNDOR IPARMŰVÉSZ DÖBRENTEI U. 2." jelzésá gyártói tokban, külső oldalán aranyozott felirat "ŐSZINTE TISZTELETE JELÉÜL A HUNGÁRIA EVEZŐS EGYLET" (71mm) T:1- HPII. 284.

7 500 HUF
23,44
25,86
Berán Lajos (1882-1943) DN DUNA / Budapesti Evezős Egylet ezüstözött Br plakett (40x58mm) T:1-
31156.

Berán Lajos (1882-1943) DN "DUNA / Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött Br plakett (40x58mm) T:1-

4 000 HUF
13,79
Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. Finn Magyar Atlétikkai Viadal zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-
31157.

Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikkai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-

6 000 HUF
20,69
Csorba Géza (1892-1974) 1935. Komjádi jelzett Ag lemezérem márványlapon (60mm), KISS ZOLTÁNNAK MEGTETTE KÖTELESSÉGÉT 1935. VI. 1. feliratú ezüstözött rátéttel, LUDVIG gyártói jelzéssel T:1-,2
31158.

Csorba Géza (1892-1974) 1935. "Komjádi" jelzett Ag lemezérem márványlapon (60mm), "KISS ZOLTÁNNAK MEGTETTE KÖTELESSÉGÉT 1935. VI. 1." feliratú ezüstözött rátéttel, "LUDVIG" gyártói jelzéssel T:1-,2

9 000 HUF
28,13
31,03
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1927. Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme jelzett Ag sport díjérem az első helyezett számára, hátoldalon gravírozva 1927. 3-SZOR 100M HÖLGY-VEGYES-STAFÉTA I. (47,21g/0.800/50mm) T:1-,2
31159.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1927. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme" jelzett Ag sport díjérem az első helyezett számára, hátoldalon gravírozva "1927. 3-SZOR 100M HÖLGY-VEGYES-STAFÉTA I." (47,21g/0.800/50mm) T:1-,2

8 000 HUF
27,59
Ispánki József (1906-1992) ~1939. Budapest M.Kir. Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság / Toldi a farkasokkal Br sportérem (51mm) T:1- kis ph.
31160.

Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Budapest M.Kir. Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság / Toldi a farkasokkal" Br sportérem (51mm) T:1- kis ph.

4 000 HUF
13,79
Iván István (1905-1968) 1949. Nemzetközi Diákszövetség IUS / X. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest Br sport emlékérem füllel, eredeti tokban (60mm) T:2
31161.

Iván István (1905-1968) 1949. "Nemzetközi Diákszövetség IUS / X. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest" Br sport emlékérem füllel, eredeti tokban (60mm) T:2

4 000 HUF
13,79
Nemes György (1885-1958) / Manno Miltiadesz (1879-1935) / Ludvig Bp. 1931. Nemzeti Sport Díja Br sport plakett, fa talpra rögzítve, Tehetségkutató Verseny 1931. június gravírozással (plakett 68x80mm) T:1-
31162.

14 000 HUF
43,75
48,28
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br sport díjérem mellszalag nélkül, SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27 gravírozással (46mm) T:1-
31163.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. Ezüstözött Br sport díjérem mellszalag nélkül, "SÚLYDOBÁS I. DÍJ / GYULA 1928. V / 27" gravírozással (46mm) T:1-

2 000 HUF
6,90
1926. Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII kétoldalas, öntött ezüstözött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph.
31164.

1926. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII" kétoldalas, öntött ezüstözött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph.

2 400 HUF
8,28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.