Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 110

Berán Lajos (1882-1943) 1928-1941. Magyar Evezős Szövetség 2db klf sportérem, az Al verzió hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
31802.

3 000 HUF
10,34
Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913 bronz ovális jelvény (37x57mm) T:2 tű hiányzik
31803.

Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:2 tű hiányzik

2 000 HUF
6,90
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest aranyozott és zománcozott fém jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. jelzéssel (25mm) T:1-
31804.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" aranyozott és zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (25mm) T:1-

3 000 HUF
10,34
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) T:1-
31805.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:1-

1 000 HUF
3,45
1901-2002. Magyar labdarúgó-bajnokcsapatok jelvényei. ~115db klf jelvényt tartalmazó különleges gyűjtemény, üvegezett fakeretben. A csapatok jelvényei mellett megtalálható még benne a Magyar Labdarúgó Szövetség néhány érdekes jelvénye, továbbá a A Magyar Labdarúgó Bajnokcsapatok 1901-1975 című minikönyv. A keret sérült, a jelvények többsége szép tartású. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2 /  1901-2002. Badges of Hungarian football champions. A special collection of ~115pcs of diff badges in wooden frame. Beside the badges of the teams are some Hungarian Football Association pins, and a mini book titled Hungarian Football Champion Teams 1901-1975. The frame is damaged, but the badges are in very nice condition. Worth seeing! C:AU,XF
31806.

460 000 HUF
1 437,50
1 586,21
31807.

5 000 HUF
17,24
1908-1946. SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK egyoldalas Br emlékérem füllel, sárga-fehér szalaggal (31mm) T:2
31808.

1908-1946. "SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" egyoldalas Br emlékérem füllel, sárga-fehér szalaggal (31mm) T:2

2 400 HUF
8,28
~1910. Koronás Vöröskereszt zománcozott jelvény, hátlapon ERDÉLY ÉS SZABO MŰSZERGYÁRA BUDAPEST gyártói jelzéssel (23x16mm) T:2
31809.

~1910. "Koronás Vöröskereszt" zománcozott jelvény, hátlapon "ERDÉLY ÉS SZABO MŰSZERGYÁRA BUDAPEST" gyártói jelzéssel (23x16mm) T:2

4 000 HUF
13,79
15
1917. A SZOC MISSZIÓ TÁRSULAT ORSZ. SZERVEZETE 1917 zománcozott Br jelvénye (30x25mm) T:1-
31810.

1917. "A SZOC MISSZIÓ TÁRSULAT ORSZ. SZERVEZETE 1917" zománcozott Br jelvénye (30x25mm) T:1-

1 000 HUF
3,45
~1920-1930. 4db-os magyar sportérem tétel, közte 1937. Turul Szövetség T:2,2-
31811.

~1920-1930. 4db-os magyar sportérem tétel, közte 1937. "Turul Szövetség" T:2,2-

1 200 HUF
4,14
1921. MOVE / Kőrmérkőzés 1920-21. Tőr I. jelzett Ag díjplakett SGA gyártói jelzéssel. Szign.: L.L. (56,42g/0.800/45x49mm) T:1-
31812.

1921. "MOVE / Kőrmérkőzés 1920-21. Tőr I." jelzett Ag díjplakett "SGA" gyártói jelzéssel. Szign.: L.L. (56,42g/0.800/45x49mm) T:1-

7 000 HUF
21,88
24,14
~1930. R.G. (Rákóczi Gimnázium) zománcozott Br iskolajelvény (44x33mm) T:2- zománchiba
31813.

~1930. "R.G. (Rákóczi Gimnázium)" zománcozott Br iskolajelvény (44x33mm) T:2- zománchiba

800 HUF
2,76
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.