Books: Travelling, Local History

Number of items: 172

15048.

1 600 HUF
15049.

1 200 HUF
15050.

1 000 HUF
15051.

3 600 HUF
9,73
10,59
1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.
15052.

1 200 HUF
Buza Péter: Palotai tegnapok. Tallózás egy várossá lett palóc falu múltjában. Rákospalota, 2005-2006, Csokonai Művelődési Ház. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
15053.

1 800 HUF
15054.

2 600 HUF
7,03
7,65
Bálint György: Veszély Ázsiában. Kék Könyvek 8. Bp.,(1940), Cserépfalvi,124 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15055.

Bálint György: Veszély Ázsiában. "Kék Könyvek" 8. Bp.,(1940), Cserépfalvi,124 p. Kiadói kartonált papírkötés.

800 HUF
Dékán Antal (szerk.): Gödöllő. Bp., é.n., Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15056.

800 HUF
Dr. Jankó János: Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Számos képpel illusztrálva. Budapest, 1907, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 281 p. Kiadói félvászon borító, viseltes, kopottas borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
15057.

800 HUF
Barfus: Az elefántok földjén. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Átdolgozta: Kemény György. Gara Richárd rajzaival. Bp., é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, javított kötéssel és gerinccel, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, Békéscsabai Levente Egyesület 1924 bélyegzéssel.
15058.

Barfus: Az elefántok földjén. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Átdolgozta: Kemény György. Gara Richárd rajzaival. Bp., é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, javított kötéssel és gerinccel, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, "Békéscsabai Levente Egyesület 1924" bélyegzéssel.

900 HUF
2,43
2,65
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15059.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF