Books: Travelling, Local History

Number of items: 172

15000.

40 000 HUF
108,11
117,65
15001.

12 000 HUF
32,43
35,29
Schoener Rajnold: Róma. 290 eredeti rajzzal. Ford. Yartin József. Bp. (1898.) Athenaeum. III, 287 l. Gazdag képanyaggal illusztrált. Díszes, dúsan aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban/ Gilt linen-binding, with many illustration, in Hungarian language. In good condition.
15002.

6 000 HUF
15003.

6 000 HUF
15004.

5 000 HUF
15005.

20 000 HUF
54,05
58,82
Hunfalvy János: Budapest és környéke eredeti képekben. Pest, 1859., Lauffer és Stolp, 243 p+ 1 t.( A váci temető Pesten, acélmetszet) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, kijáró, sérült, hiányos címlappal, három lap kijár (120-127. között), két lap laza, részben kijár (74-79. között), a Rohbock acélmetszetei közül csak egy van meg, a többi hiányzik.
15006.

4 000 HUF
Dr. Keszei Pál: A Budapesti Műszaki Egyetem telepítéstörténete. Az óbudai káptalani háztól a lágymányosi egyetemvárosig. 1782-1871-1971. Bp.,1971, Budapesti Műszaki Egyetem. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
15007.

3 000 HUF
Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Aláírt. Bp., 1962 .Móra
15008.

2 400 HUF
15009.

4 000 HUF
A Szent- István- Társulat jegyző- és névkönyve 1858- ra. Pest, 1858. Emich G. 1 sztl. 169 l. Korabeli egészvászon kötésben
15010.

4 000 HUF
Budapest Székesfőváros Állat- és Növénykertjének rövid útmutatója. Bp.,1927, Székesfővárosi Állat és Növénykert, 64 p.+1 t. (Kihajtható térkép.) Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrált. Korabeli reklámokkal, közte Gundel vendéglős reklámmal. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval.
15011.

1 000 HUF
29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF