Books: Travelling, Local History

Number of items: 172

15000.

40 000 HUF
125,00
137,93
15001.

12 000 HUF
41,38
Schoener Rajnold: Róma. 290 eredeti rajzzal. Ford. Yartin József. Bp. (1898.) Athenaeum. III, 287 l. Gazdag képanyaggal illusztrált. Díszes, dúsan aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban/ Gilt linen-binding, with many illustration, in Hungarian language. In good condition.
15002.

6 000 HUF
20,69
15003.

6 000 HUF
20,69
15004.

5 000 HUF
17,24
15005.

20 000 HUF
62,50
68,97
Hunfalvy János: Budapest és környéke eredeti képekben. Pest, 1859., Lauffer és Stolp, 243 p+ 1 t.( A váci temető Pesten, acélmetszet) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, kijáró, sérült, hiányos címlappal, három lap kijár (120-127. között), két lap laza, részben kijár (74-79. között), a Rohbock acélmetszetei közül csak egy van meg, a többi hiányzik.
15006.

4 000 HUF
13,79
Dr. Keszei Pál: A Budapesti Műszaki Egyetem telepítéstörténete. Az óbudai káptalani háztól a lágymányosi egyetemvárosig. 1782-1871-1971. Bp.,1971, Budapesti Műszaki Egyetem. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
15007.

3 000 HUF
10,34
Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Aláírt. Bp., 1962 .Móra
15008.

2 400 HUF
8,28
15009.

4 000 HUF
13,79
A Szent- István- Társulat jegyző- és névkönyve 1858- ra. Pest, 1858. Emich G. 1 sztl. 169 l. Korabeli egészvászon kötésben
15010.

4 000 HUF
13,79
Budapest Székesfőváros Állat- és Növénykertjének rövid útmutatója. Bp.,1927, Székesfővárosi Állat és Növénykert, 64 p.+1 t. (Kihajtható térkép.) Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotókkal illusztrált. Korabeli reklámokkal, közte Gundel vendéglős reklámmal. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval.
15011.

1 000 HUF
3,45
29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.