Books: Technics

Number of items: 34

17351.

10 000 HUF
34,48
Planches scelte dalla Encyclopédie di Diderot e DAlembert. (Paris, 1751-1772.) Parma, 1971, Franco Maria Ricci. Olasz, angol és francia nyelven. Egészoldalas képtáblákkal. Gazdag egészoldalas és egy kihajtható képtáblával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a karton-tok egyik sarkán kis sérüléssel. Fakszimile kiadás. Számozott (498./500) példány./ Planches scelte dalla Encyclopédie di Diderot e DAlembert. (Paris, 1751-1772.) Parma, 1971, Franco Maria Ricci. In Italian, French and English language. With many illustrations. Linen-binding, in paper box, with little damage on the box. Facsimile editon. Numbered copy (498./500).
17352.

Planches scelte dalla Encyclopédie di Diderot e D'Alembert. (Paris, 1751-1772.) Parma, 1971, Franco Maria Ricci. Olasz, angol és francia nyelven. Egészoldalas képtáblákkal. Gazdag egészoldalas és egy kihajtható képtáblával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a karton-tok egyik sarkán kis sérüléssel. Fakszimile kiadás. Számozott (498./500) példány./ Planches scelte dalla Encyclopédie di Diderot e D'Alembert. (Paris, 1751-1772.) Parma, 1971, Franco Maria Ricci. In Italian, French and English language. With many illustrations. Linen-binding, in paper box, with little damage on the box. Facsimile editon. Numbered copy (498./500).

10 000 HUF
34,48
17353.

10 000 HUF
34,48
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói kissé megviselt egészvászon-kötésben.
17354.

5 000 HUF
17,24
E. L. Holland-Merten: Handbuch der vakuumtechnik. Halle (Saale), 1950, Wilhelm Knapp. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17355.

2 200 HUF
6,88
17356.

3 600 HUF
11,25
12,41
Aroma- und Geschmacksstoffe in Lebensmitteln. Kiadta: J. Solms, H. Neukom. Zürich, 1967, Forster-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17357.

3 000 HUF
10,34
17358.

5 000 HUF
17,24
Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp.,1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
17359.

1 000 HUF
3,45
Pamela Peake: Hogyan készítsünk játékot? Fordította: Holzmanné Pálvölgyi Márta, Mészfalvi Györgyi. Bp., é.n, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
17360.

1 000 HUF
3,45
Mikrofilmezés, dokumentációs fényképezés. Szerk.: Dr. Babiczky Béla. Bp.,1965, Műszaki. Kiadói nyl-kötés, jó állapotban. Megjelent 2800 példányban.
17361.

1 000 HUF
3,45
17362.

1 600 HUF
5,52

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.