Books: Tales

Number of items: 38

17573.

2 600 HUF
8,97
Nagy Méda: Lányok a havasokban. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
17574.

3 200 HUF
10,00
11,03
17575.

2 200 HUF
6,88
Tulipánosláda. Gyöngyszemek a mese- és mondavilágból. Kis Magyarok Könyvtára. Nagybecskerek/Petrovgrad,1939,Globus, 2+155+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés.
17576.

Tulipánosláda. Gyöngyszemek a mese- és mondavilágból. Kis Magyarok Könyvtára. Nagybecskerek/Petrovgrad,1939,"Globus", 2+155+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés.

1 600 HUF
5,52
V. Szutyejev: Vidám történetek. Bp.-Moszkva,én.,Móra-Malis, 6 t. Kiadói félvászon-kötés.
17577.

1 000 HUF
3,45
Mészöly Miklós: Hétalvó puttonyocska. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17578.

1 000 HUF
3,45
Bálint Ágnes: Én vagyok a Tévé-Maci. Bp.,1983., Móra. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben, két lapon és a hátsó szennylapon és a kötéstábla belsején firkával, a hátsó kötéstáblán a papír hiányos, laza fűzéssel.
17579.

1 000 HUF
3,45
Fehér Szarvas: A Szikláshegyek varázslója. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstábla sérült.
17580.

1 000 HUF
3,45
Romhányi József: Képes konzerv kifestő könyv. Gábor Éva rajzaival. Bp.,1981, Ságvári Nyomda, 8 sztl. lev. Kiadói haránt alakú papírkötés, kitöltetlen, jó állapotban.
17581.

1 400 HUF
4,83
17582.

1 000 HUF
3,45
Daudet Alfonz: A kis Izé. Egy gyermek története. Az ifjúság számára átdolgozott kiadás után ford.: Borostyáni Nándor. Bp.,1883, Légrády, 1 t.+2+276+2 p.+22 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17583.

1 000 HUF
3,45
17584.

2 800 HUF
9,66

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.