Books: Social sciences

Number of items: 44

17291.

6 000 HUF
20,69
17292.

10 000 HUF
34,48
17293.

3 000 HUF
10,34
Dr. Sante de Sanctis 2 műve, egybekötve:  Die Träume. Medizinisch-psychologsche Untersuchungen. Autorisirte und durch zahlreiche Nachträge des Verfassers erweiterte Übersetzung von Dr. O. Schmidt. Nebst Einführung von Dr. P. J. Möbius, Leipzig.+Die Mimik des Denkens. Autorisierte Übersetzung von Johannes Bresler. Halle, 1901-1906, Carl Marhold, VII+256+181+1+2 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés./ Linen-binding, in German language.
17294.

3 000 HUF
10,34
17295.

3 000 HUF
10,34
Pápai Páriz Ferenc: Dictionarium Latino-Hungaricum et Hungarico-Latino-Germanicum. Bp.,1995, Universitas. Hasonmás kiadás. Kiadói kemény-kötés.  Számozott, 441. számú példány.
17296.

5 000 HUF
17,24
17297.

3 000 HUF
10,34
Karl Marx: Das Kapital. Kritik der politischen Oekonomi. I. Band. Stuttgart, 1914, J. H. W. Dietz Nachfolger, XLVIII+768 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben.
17298.

3 200 HUF
10,00
11,03
Eugen von Böhm-Bawerk: Capital und Capitalizins. Erste Abtheilung: Geschichte und Kritik der Capitalzins-theorien. Zweite Abtheilung: Positive Theorie des Kapitales. (Zweiter Halbband. (Buch III. und IV.) Innsbruck, 1900-1912, Wagnerschen Universitäts-Buchhandlung, XXXV+702+4; VIII+211-477+5 p. Német nyelven. Második, bővített és javított és harmadik kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis sérüléssel.
17299.

Eugen von Böhm-Bawerk: Capital und Capitalizins. Erste Abtheilung: Geschichte und Kritik der Capitalzins-theorien. Zweite Abtheilung: Positive Theorie des Kapitales. (Zweiter Halbband. (Buch III. und IV.) Innsbruck, 1900-1912, Wagner'schen Universitäts-Buchhandlung, XXXV+702+4; VIII+211-477+5 p. Német nyelven. Második, bővített és javított és harmadik kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis sérüléssel.

4 800 HUF
15,00
16,55
17300.

6 000 HUF
20,69
Vegyes pszichológiai könyvtétel, 4 db:   Dr. R. Pauli: Psychologisches Praktikum. Jena, 1920, Gustav Fischer. Második kiadás. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.   Dr. Fritz Giese: Psychotechnisches Praktikum. Halle, 1923, Wendt&Klauwell. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.   Dr. Hermann Hoffmann: Das Problem das Charakteraufbaus. Berlin, 1926, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.   Dr. Ernst Kretschmer: Körperbau und Charakter. Berlin, 1931, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17301.

2 400 HUF
8,28
Zádor Imre: Lélekgyógyítás tengereken túl. Egy pszichiáter visszaemlékezései. Bp.,1998, AduPrint. Kiadói kartonált papírkötés.
17302.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.