Books: Religion

Number of items: 47

17503.

2 000 HUF
XII. Pius pápa apostoli körlevél a szentírásra vonatkozó tanulmányok időszerű ápolásáról. Bp.,1948,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés,
17504.

1 000 HUF
A zsoltárok könyve. Berki Viola egészoldalas rajzaival. Bp.,1977, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17505.

900 HUF
2,43
2,65
5 db vegyes vallási témájú könyv
17506.

1 200 HUF
17507.

1 000 HUF
17508.

4 200 HUF
11,35
12,35
17509.

5 000 HUF
1936 Carpathia évkönyve 1935-1936. Szerk.: Koller Károly, Ternák Gábor. Carpathia évkönyvei 1. sz.  Bp., Paulovits Imre-ny., 127 p.Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták.  Foederatio Emericana, a katolikus magyar egyetemi és főiskolai hallgatók, az ún. Imrés Szövetség, Carpathia csoportjának évkönyve. Ritka!
17510.

1 000 HUF
Muraközy Gyula: A diadalmas élet. Krisztus a XX. században. Bp., 1933, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Vászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
17511.

1 000 HUF
17512.

1 600 HUF
17513.

1 000 HUF
The meaning of The Glorious Qurán. Translated by Muhammad Marmaduke Pickthall. Beirut-Cairo, én., Dar Al-Kitab Allubnani-Dar Al-Kitab Al-Masri. Arab nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
17514.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF