Books: Railways, locomotives

Number of items: 46

Vegyes vasúti könyv tétel, 8 db:   Die Ungarische Eisenbahn in Bildern. Bp.,1972, MÁV. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval,   Grenzenlose Bahn. Güterverkehr. 1991, Internationaler Eisenbahnverband. Német nyelven.   Esztergomi László: Ungarns Eisenbahn Heute. Bp., é.n., MÁV. Német nyelven.  Bahnbuch. Die Angebote and Services der ÖBB von A-Z. 2003. Német nyelven.   Hermann Stotz: Friedrich Wilhelms: Nordbahn. Aus Ihren Frühtagen. Kassel,én.,Deutsche Eisenbahn-Reklame. Német nyelven.   Österreichische Bundesbahnen. Unterrichtbehelf. Leitfaden E. (Bildteil III.) Ausgabe 1972, 1992. Német nyelvű fénymásolt példányok.   Bedienerhandbuch Nachtrag. Nr. 1. RABe 521, RAB 523. 2005, Stadler. Német nyelven. Kiadói spirálozott nyl-kötés.   Szász: Többáramrendszerű villamosmozdonyok felhasználási lehetőségei az európai vasutakon. Uniformizációs folyamat az európai nagyvasúti villamos üzemben. Gépelt irat. A címlapján a szerző ajándékozási soraival, dedikációjával Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére.
17408.

Vegyes vasúti könyv tétel, 8 db: Die Ungarische Eisenbahn in Bildern. Bp.,1972, MÁV. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, Grenzenlose Bahn. Güterverkehr. 1991, Internationaler Eisenbahnverband. Német nyelven. Esztergomi László: Ungarns Eisenbahn Heute. Bp., é.n., MÁV. Német nyelven. Bahnbuch. Die Angebote and Services der ÖBB von A-Z. 2003. Német nyelven. Hermann Stotz: Friedrich Wilhelms: Nordbahn. Aus Ihren Frühtagen. Kassel,én.,Deutsche Eisenbahn-Reklame. Német nyelven. Österreichische Bundesbahnen. Unterrichtbehelf. "Leitfaden E." (Bildteil III.) Ausgabe 1972, 1992. Német nyelvű fénymásolt példányok. Bedienerhandbuch Nachtrag. Nr. 1. RABe 521, RAB 523. 2005, Stadler. Német nyelven. Kiadói spirálozott nyl-kötés. Szász: Többáramrendszerű villamosmozdonyok felhasználási lehetőségei az európai vasutakon. Uniformizációs folyamat az európai nagyvasúti villamos üzemben. Gépelt irat. A címlapján a szerző ajándékozási soraival, dedikációjával Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére.

3 000 HUF
Javaslat a Magyar Királyi Államvasutak hálózatán a háború lezajlását követő legközelebbi években szükséges beruházásokról és a hálózat tovább fejlesztéséről. Bp.,1916, Magyar Királyi Államvasutak,(Hornyánszky-ny.) Kiadói papírkötés.  Modern reprint, de a reprint kiadásért felelős nyomda/kiadó neve nem szerepel benne.
17409.

4 600 HUF
12,43
13,53
17410.

4 600 HUF
12,43
13,53
17411.

4 600 HUF
12,43
13,53
Ravics A. Sz.: Diselmozdonyok. Hogyan tartsuk a villamosberendezést működőképes állapotban. hn., 1966, nyn., 347 p. Félvászon-kötésben, 13 sztl. lev. ábragyűjteménnyel, az ábra-füzet szélein szakadásokkal.
17412.

1 000 HUF
17413.

1 800 HUF
Jahrbuch des Eisenbahnwesens 4 száma. 1982. 1991, 1993, 1994/1995. Darmstadt, 1982-1995, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17414.

1 000 HUF
O. S. Nock: Eisenbahnen. Gester und heute. München, 1977, Wilhelm Heyne. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17415.

800 HUF
17416.

1 200 HUF
17417.

1 200 HUF
Ungarische Lokomotiven und Triebwagen. Szerk.: Kubinszky Mihály. Bp.,1975, Akadémiai Kiadó. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
17418.

4 400 HUF
11,89
12,94
Falkusfalvi Lacsny Árpád: Belsőelégésű motorok. Bp.,1933, Lacsny Árpád, (Franklin-ny.) Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17419.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF