Books: Railways, locomotives

Number of items: 46

Vasúti műszaki zsebkönyv. Szerk.: Horváth Lajos. Bp.,2010, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.
17396.

5 000 HUF
Nagyvasúti villamos mozdonyok. Szerk.: Vághegyi Károly. Bp.,1971, Műszaki. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1400 példányban.
17397.

3 000 HUF
A vasút fénykora.-A vidék modernizációja. /The golden age of railways.-Rural modernization. Szerk.: Dr. Cseri Miklós. Skanzen Könyvek. Szentendre, 2011, Szabadtéri Néprajzi Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17398.

2 800 HUF
7,57
8,24
Villányi György: Hungarian Motive Power. Malmö, 1998, Frank Stenvalls. Angol nyelven. Kiadói nyl-kötésben.   A szerző, Villányi György által Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére dedikált példány.
17399.

2 800 HUF
7,57
8,24
17400.

2 000 HUF
Vegyes nagyrészt vasúti könyveket tartalmazó tétel, kb. 30 db, közte egy-két más jellegű témájú könyv is, német, magyar és egy cseh nyelvű könyv is. Különféle kiadásban, változó állapotban.
17401.

1 000 HUF
Dr. Karl Sachs: Elektrische Triebfahrzeuge. I. Bände. h.n., 1953, Schweizerischen Elektrotechnischen Verein, XV+700 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.+Josef Hons: Dejiny Dopravy na Uzemi CSSR. Bratislava,1975,Alfa. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas papírborítóban.
17402.

5 500 HUF
14,86
16,18
17403.

3 200 HUF
8,65
9,41
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Előhegyi István: Aszinkron vontatómotors villamosmozdonyok. Bp.-Sopron, 2002, MÁV Rt.-GYSEV Rt. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka!  Vasúti kocsik szerkezete és berendezései. Szerk.: Mezei István. MÁV Rt. Szakjegyzet. Bp.,é.n.,KÖZDOK. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal.   Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
17404.

3 800 HUF
10,27
11,18
17405.

1 200 HUF
Budapest - Pécs vasútvonal villamosítása. Tudományos konferencia. 1985 nov. 27-29. hn.,1985, ny.n., 184 p. Kiadói papírkötésben.
17406.

"Budapest - Pécs vasútvonal villamosítása." Tudományos konferencia. 1985 nov. 27-29. hn.,1985, ny.n., 184 p. Kiadói papírkötésben.

2 000 HUF
17407.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF