Number of items: 354

17620.

80 000 HUF
250,00
275,86
17621.

30 000 HUF
93,75
103,45
Takáts Gyula: Vulkánok, fügefák. Dedikált, első kiadás! . Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
17622.

6 000 HUF
20,69
17623.

6 000 HUF
20,69
17624.

8 000 HUF
27,59
Kiss József Költeményei. Bp., [1897], Révai Irodalmi Intézet Rt., Franklin-Társulat Nyomdája, 1 t. (a költő portréja)+6+191+5 p.+29 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrációi miatt híres, fontos könyv. Az illusztrációkat az egy évvel korábban indult nagybányai művésztelep alapító festőművészei készítették. Ferenczy Károly, [Iványi-]Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, festett, illusztrált, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, (Gottermayer Nándor Könyvkötői Műintézet, Budapest), kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17625.

1 000 HUF
3,45
17626.

20 000 HUF
62,50
68,97
17627.

Cancelled
17628.

12 000 HUF
41,38
17629.

20 000 HUF
62,50
68,97
17630.

12 000 HUF
41,38
17631.

10 000 HUF
34,48

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.