Number of items: 354

17620.

80 000 HUF
216,22
235,29
17621.

30 000 HUF
81,08
88,24
Takáts Gyula: Vulkánok, fügefák. Dedikált, első kiadás! . Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval.
17622.

6 000 HUF
17623.

6 000 HUF
17624.

8 000 HUF
Kiss József Költeményei. Bp., [1897], Révai Irodalmi Intézet Rt., Franklin-Társulat Nyomdája, 1 t. (a költő portréja)+6+191+5 p.+29 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrációi miatt híres, fontos könyv. Az illusztrációkat az egy évvel korábban indult nagybányai művésztelep alapító festőművészei készítették. Ferenczy Károly, [Iványi-]Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, festett, illusztrált, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, (Gottermayer Nándor Könyvkötői Műintézet, Budapest), kissé kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17625.

1 000 HUF
17626.

20 000 HUF
54,05
58,82
17627.

Cancelled
17628.

12 000 HUF
32,43
35,29
17629.

20 000 HUF
54,05
58,82
17630.

12 000 HUF
32,43
35,29
17631.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF