Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

17221.

30 000 HUF
93,75
103,45
17222.

5 000 HUF
17,24
17223.

5 500 HUF
17,19
18,97
Bertuch, F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére. Negyedik darab. Bécs, 1807, Pichler Antal, 108 sztl.+ 5 t. (Színezett rézmetszetek.) Latin, magyar, német és francia nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két lap sarkán hiány, 5 tábla kivételével a többi hiányzik.
17224.

7 000 HUF
21,88
24,14
17225.

4 000 HUF
13,79
Magyarország hasznosítható ásványi nyersanyagkészletei 1958. I. I.-i helyzet szerint. Bp., 1958, Országos Földtani Főigazgatóság, 49 p. Fotópapírra nyomtatva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Szigorúan titkos! Készült 25 példányban. 3. számú példány.
17226.

Magyarország hasznosítható ásványi nyersanyagkészletei 1958. I. I.-i helyzet szerint. Bp., 1958, Országos Földtani Főigazgatóság, 49 p. Fotópapírra nyomtatva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. "Szigorúan titkos! Készült 25 példányban. 3. számú példány."

4 000 HUF
13,79
Kőnig Gyula: Az algebrai analysis elemei Bp. 1877. Eggenberger. VIII, 266 l. 1 sztl. lev. (Bevezetés a felsőbb algebrába I.) Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
17227.

8 000 HUF
27,59
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnosztika alapvonalai. Ford.: Dr. Thein János. Előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1921, Mai Henrik és Fia,8+341 p. VII., teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, benne néhány ceruzás aláhúzással, tulajdonosi névbélyegzővel.+Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Összeáll.: Dr. Winter Margit és Dr. Hortobágyi Béla. Átnézte: Dr. Pekár Mihály. Bp.,1920, Mai Henrik, IX+175 p. II. lényegesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, benne néhány ceruzás aláhúzással, tulajdonosi névbélyegzővel.
17228.

2 000 HUF
6,90
F(rançois) L(aurent) Legendre: Klinische und anatomische-pathologische Untersuchungern. Berlin, 1847, Albert Förstner, X+230 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, két lap gyűrött.
17229.

800 HUF
2,76
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. Bp., é. n., Kultura. A bevezetőt író Décsi Imre (1881-1944?) dedikációjával Zilahy Ferenc (?-?) részére. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17230.

1 000 HUF
3,45
17231.

1 000 HUF
3,45
17232.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.