Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 60

17221.

30 000 HUF
81,08
88,24
17222.

5 000 HUF
17223.

5 500 HUF
14,86
16,18
Bertuch, F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére. Negyedik darab. Bécs, 1807, Pichler Antal, 108 sztl.+ 5 t. (Színezett rézmetszetek.) Latin, magyar, német és francia nyelven. Korabeli félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két lap sarkán hiány, 5 tábla kivételével a többi hiányzik.
17224.

7 000 HUF
18,92
20,59
17225.

4 000 HUF
Magyarország hasznosítható ásványi nyersanyagkészletei 1958. I. I.-i helyzet szerint. Bp., 1958, Országos Földtani Főigazgatóság, 49 p. Fotópapírra nyomtatva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Szigorúan titkos! Készült 25 példányban. 3. számú példány.
17226.

Magyarország hasznosítható ásványi nyersanyagkészletei 1958. I. I.-i helyzet szerint. Bp., 1958, Országos Földtani Főigazgatóság, 49 p. Fotópapírra nyomtatva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. "Szigorúan titkos! Készült 25 példányban. 3. számú példány."

4 000 HUF
Kőnig Gyula: Az algebrai analysis elemei Bp. 1877. Eggenberger. VIII, 266 l. 1 sztl. lev. (Bevezetés a felsőbb algebrába I.) Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
17227.

8 000 HUF
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnosztika alapvonalai. Ford.: Dr. Thein János. Előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1921, Mai Henrik és Fia,8+341 p. VII., teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, benne néhány ceruzás aláhúzással, tulajdonosi névbélyegzővel.+Észlelőkönyv az élettani gyakorlatokhoz. Összeáll.: Dr. Winter Margit és Dr. Hortobágyi Béla. Átnézte: Dr. Pekár Mihály. Bp.,1920, Mai Henrik, IX+175 p. II. lényegesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, benne néhány ceruzás aláhúzással, tulajdonosi névbélyegzővel.
17228.

2 000 HUF
17229.

800 HUF
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. Bp., é. n., Kultura. A bevezetőt író Décsi Imre (1881-1944?) dedikációjával Zilahy Ferenc (?-?) részére. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17230.

1 000 HUF
17231.

1 000 HUF
17232.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF