Books: Military

Number of items: 44

cca 1884-1886 Cahiers DEnseignement Illustrés 16 száma. (Egybekötve.): N. 1-2. Uniformes de LArmée Francaise En 1884. I-II. Armand Dumaresq rajzaival. M. De Bouille szövegével.  N. 13-16. Uniformes de LArmée Allemande En 1886. I-IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. N. 22. Uniformes de LArmée Anglaise IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével.  N. 30. Les Grandes Manoeuvres de Cavalerie. I. Eugéne Chaperon rajzaival. Romuald Brunet szövegével. N. 32-33. Les Cuirassiers. (1672-1886.) Esquisses Anecdotiques I-II. Dick de Lonlay rajzaival és szövegével. N. 42-44. Uniformes de LArmée Autrichienne. II-IV. Felician Myrbach rajzaival. A. Dally szövegével.  N, 45-46.,48. Uniformes de LArmée Italienne. I-II., IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével.  Paris, Ludovic Baschet,(Gillot-ny.), 31+1+61+1+49-63+1+15+1+39+1+17-63+1+31+1+49-63+1 p. Francia nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Egészoldalas színes litográfiákkal az európai hadseregek uniformisairól, Franciaország, Németország, Olaszország..stb., közte az Osztrák-Magyar Monarchia hadseregének uniformisaival is. Átkötött aranyozott gerincű modern félvászon-kötésben, a gerincen Uniformes felirattal, egy-két ceruzás jegyzettel, jó állapotban./  Cca 1884-1886 16 numberes of Cahiers DEnseignement Illustrés. (In one book.) In French language. With many illustrations. Half-linen-binding.
16601.

cca 1884-1886 Cahiers D'Enseignement Illustrés 16 száma. (Egybekötve.): N. 1-2. Uniformes de L'Armée Francaise En 1884. I-II. Armand Dumaresq rajzaival. M. De Bouille szövegével. N. 13-16. Uniformes de L'Armée Allemande En 1886. I-IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. N. 22. Uniformes de L'Armée Anglaise IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. N. 30. Les Grandes Manoeuvres de Cavalerie. I. Eugéne Chaperon rajzaival. Romuald Brunet szövegével. N. 32-33. Les Cuirassiers. (1672-1886.) Esquisses Anecdotiques I-II. Dick de Lonlay rajzaival és szövegével. N. 42-44. Uniformes de L'Armée Autrichienne. II-IV. Felician Myrbach rajzaival. A. Dally szövegével. N, 45-46.,48. Uniformes de L'Armée Italienne. I-II., IV. Marius Roy rajzaival. A. Dally szövegével. Paris, Ludovic Baschet,(Gillot-ny.), 31+1+61+1+49-63+1+15+1+39+1+17-63+1+31+1+49-63+1 p. Francia nyelven. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Egészoldalas színes litográfiákkal az európai hadseregek uniformisairól, Franciaország, Németország, Olaszország..stb., közte az Osztrák-Magyar Monarchia hadseregének uniformisaival is. Átkötött aranyozott gerincű modern félvászon-kötésben, a gerincen "Uniformes" felirattal, egy-két ceruzás jegyzettel, jó állapotban./ Cca 1884-1886 16 numberes of Cahiers D'Enseignement Illustrés. (In one book.) In French language. With many illustrations. Half-linen-binding.

30 000 HUF
93,75
103,45
16603.

11 000 HUF
34,38
37,93
cca 1800 Gesetze für die k.k. Armee II. Theil 225-572p. Korabeli kartonálásban
16604.

6 000 HUF
20,69
Pilismaróti Bozóky Gyula: A felvidék hazatért; Kárpátalja hazatért. 2009. Kiadói papírkötés, tékában, bontatlan csomagolásban.
16605.

5 000 HUF
17,24
Lövész kiképzési tankönyv. Bp.,[1961],Magyar Honvédelmi Sportszövetség, 599 p. Rengeteg ábrával, térképjelzésekkel, katonai rendfokozatokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
16606.

6 000 HUF
20,69
M. Tóth György: A katonabáró. Szurmay Sándor, a Monarchia magyar hadvezére. Bp.,2017, MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár - Budapest Főváros XVI. kerületi Önkormányzata. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16607.

2 800 HUF
9,66
16608.

5 000 HUF
17,24
16609.

5 000 HUF
17,24
16610.

8 000 HUF
27,59
Gyenes István: Hitler vérebei. Magyar Téka. A borító Szász Pál munkája. Bp., (1945),Forrás-nyomda, 80 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16611.

2 200 HUF
6,88
Huszár János: Honvéd ejtőernyősök Pápán 1939-1945. Pápa, 1999. Kókai kőr. Melléklettel Kiadói papírkötésben
16612.

2 000 HUF
6,90
Helgert Imre: A Budapesti Honvédhelyőrság parancsnoksága 1849-1999. Bp., 2000. Honvéd kiadó. Kétnyelvű. Kiadói papírkötésben
16613.

2 200 HUF
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.