1930. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. Milleniumi Emlékkiadás.+Pótlások az 1871-1930. évi törvényekhez. Bp.,1931, Franklin-Társulat,
VIII+637+2+9p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Az 1909-dik Évi Országgyűlési Törvénycikkek. Elsőrangú szakférfiak közreműködése mellett jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátva. Hatályon kívül helyezések, helyettesítések, módosítások, kiegészítése és az 1909. évi országgyülési törvénycikkek betűsoros tárgymutatóival. Bp., 1909, Ráth Mór, X+528 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap kijár, intézményi bélyegzővel.