Books: Judaica

Number of items: 26

Italiener, Bruno: Die Darmstädter Pessach-Haggadah. Codex Orientalis 8 der Landesbibliothek zu Darmstadt aus dem vierzehnten Jahrhundert. Herausgegeben und erläutert von Bruno Italiener unter Mitwirkung von Adolf Schmidt. Leipzig, 1928. Karl W. Hiersemann, Leipzig, A 350 sorszámozott példányból a 167. Félbőr kötésben, jobb felső sarka megégett. / 167 of the 350 numbered edition. In half leather binding. Upper right side is burnt.
17451.

30 000 HUF
81,08
88,24
17452.

18 000 HUF
48,65
52,94
Dr. Hendrik Jagersma: Izráel története. 1-2. köt. 1. köt.: Az ószvetségi korban. 2. köt.: Nagy Sándortól Bar Kochbáig. Ford.: Czanik Péter. Bp.,1991, ny.n., 250+187 p. Kiadói papírkötés. Ritka!
17453.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ünnepi imádságok. 1-3.,5-9. köt. Ford.: Schön József. Bp., én. Schlesinger Jos. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, festett lap élekkel, jó állapotban. A 4. kötet hiányzik.
17454.

5 000 HUF
1900 Héber nyelvű, Vilniusban kiadott imakönyv. Borító nélkül. 37x25 cm
17455.

2 000 HUF
És a halottak újra énekelnek... Eiskovits Miksa máramarosi haszid zsidó zenei gyűjtése. (1938-1939.) Szerk.: Elek Judit. A kottákat megfejtette és digitalizálta: Melis László. Fotók és kommentárok: Roman Vishniac. hn., 2018, Danielfilm Stúdió Kft. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklet nélkül.
17456.

"És a halottak újra énekelnek..." Eiskovits Miksa máramarosi haszid zsidó zenei gyűjtése. (1938-1939.) Szerk.: Elek Judit. A kottákat megfejtette és digitalizálta: Melis László. Fotók és kommentárok: Roman Vishniac. hn., 2018, Danielfilm Stúdió Kft. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklet nélkül.

2 000 HUF
Máchzor-ünnepi imakönyv II. kötete, Jom Kippur napjára. Wien, gedruckt von Anton Schmid, kaiserl.königl.privilegirten hebräischen Buchdrucker. Kiadói egészbőr kötés, gerince hiányzik, erősen viseltes állapotban / Jewish prayer book, full leather binding
17457.

7 000 HUF
18,92
20,59
17458.

5 000 HUF
17459.

6 000 HUF
17460.

4 000 HUF
17461.

1 000 HUF
17462.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF