Books: Judaica

Number of items: 26

Italiener, Bruno: Die Darmstädter Pessach-Haggadah. Codex Orientalis 8 der Landesbibliothek zu Darmstadt aus dem vierzehnten Jahrhundert. Herausgegeben und erläutert von Bruno Italiener unter Mitwirkung von Adolf Schmidt. Leipzig, 1928. Karl W. Hiersemann, Leipzig, A 350 sorszámozott példányból a 167. Félbőr kötésben, jobb felső sarka megégett. / 167 of the 350 numbered edition. In half leather binding. Upper right side is burnt.
17451.

30 000 HUF
93,75
103,45
17452.

18 000 HUF
56,25
62,07
Dr. Hendrik Jagersma: Izráel története. 1-2. köt. 1. köt.: Az ószvetségi korban. 2. köt.: Nagy Sándortól Bar Kochbáig. Ford.: Czanik Péter. Bp.,1991, ny.n., 250+187 p. Kiadói papírkötés. Ritka!
17453.

10 000 HUF
34,48
Ünnepi imádságok. 1-3.,5-9. köt. Ford.: Schön József. Bp., én. Schlesinger Jos. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, festett lap élekkel, jó állapotban. A 4. kötet hiányzik.
17454.

5 000 HUF
17,24
1900 Héber nyelvű, Vilniusban kiadott imakönyv. Borító nélkül. 37x25 cm
17455.

2 000 HUF
6,90
És a halottak újra énekelnek... Eiskovits Miksa máramarosi haszid zsidó zenei gyűjtése. (1938-1939.) Szerk.: Elek Judit. A kottákat megfejtette és digitalizálta: Melis László. Fotók és kommentárok: Roman Vishniac. hn., 2018, Danielfilm Stúdió Kft. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklet nélkül.
17456.

"És a halottak újra énekelnek..." Eiskovits Miksa máramarosi haszid zsidó zenei gyűjtése. (1938-1939.) Szerk.: Elek Judit. A kottákat megfejtette és digitalizálta: Melis László. Fotók és kommentárok: Roman Vishniac. hn., 2018, Danielfilm Stúdió Kft. Kiadói kartonált papírkötés, CD-melléklet nélkül.

2 000 HUF
6,90
Máchzor-ünnepi imakönyv II. kötete, Jom Kippur napjára. Wien, gedruckt von Anton Schmid, kaiserl.königl.privilegirten hebräischen Buchdrucker. Kiadói egészbőr kötés, gerince hiányzik, erősen viseltes állapotban / Jewish prayer book, full leather binding
17457.

7 000 HUF
21,88
24,14
17458.

5 000 HUF
17,24
17459.

6 000 HUF
20,69
17460.

4 000 HUF
13,79
17461.

1 000 HUF
3,45
17462.

5 000 HUF
17,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.