Books: Hunting

Number of items: 29

17181.

10 000 HUF
34,48
Illés Nándor: A vadászati ismeretek kézikönyve. 3. köt. 1. rész. Bp., 1895, Grill Károly. Korabeli egészvászon kötésben. Egy lap hiányos (253.)
17182.

4 000 HUF
13,79
13
A hivatásos vadász kézikönyve. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadozott papír védőborítval
17183.

3 000 HUF
10,34
17184.

1 000 HUF
3,45
Megemlékezés a MEVME-ről. A Magyar Erdészeti és Vadászati Műszaki Segédszemélyzet Országos Egyesületének története. Összeáll.: Schweighardt Ottó. Tata, 2013, (Némedy Nyomda Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. Az összeállító, Schweighardt Ottó gépelt levelével, rajta autográf aláírásával.
17185.

1 600 HUF
5,52
Lakatos Károly: Vadászhit. - A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp.,1990, Népszava. Kiadói papírkötés, Reprint!
17186.

1 600 HUF
5,52
Dr. Szerb Imre: ...együtt vadászni. Keszthely, én., Neptun Bt. Kiadói papírkötés.
17187.

1 200 HUF
4,14
Bársony István: Vadásztörténetek. Magyar Könyvtár 28. Bp.,é.n.,Lamepl R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 69+1 p. Kiadói papírkötésben, javított gerinccel, foltos, megviselt állapotban.
17188.

1 000 HUF
3,45
Nagy Domokos Imre: A vadászat a festészetben. Bp., 1972, Corvina, 37 p.+48 t. Színes illusztrációkkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói javított papír védőborítóval.
17189.

1 000 HUF
3,45
Kovásznai Kováts István: A vadászat barátja. Bp.,1993,MAVAD. Kiadói egészvászon-kötés. 1829-es kiadás reprint kiadása.
17190.

1 200 HUF
4,14
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
17191.

1 000 HUF
3,45
17192.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.