https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 48

Auction is over! Item soon called at the auction hall
4db szakácskönyv: Válogatott receptjeink, 500 recept burgonyával, Burgonyából télen-nyáron, Süteményeskönyv 500 recept.
17156.

4db szakácskönyv: Válogatott receptjeink, 500 recept burgonyával, Burgonyából télen-nyáron, Süteményeskönyv 500 recept.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
3 db szakácskönyv: A négy alapíz szakácskönyve, A család szakácskönyve, Saláta ABC
17157.

3 db szakácskönyv: A négy alapíz szakácskönyve, A család szakácskönyve, Saláta ABC

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Susanna Holt: GI-étrend. Könnyű fogások a karcsúság és az egészség megőrzéséhez. Bp.,2006, Arena 2000. Kiadói papírkötés.
17158.

Dr. Susanna Holt: GI-étrend. Könnyű fogások a karcsúság és az egészség megőrzéséhez. Bp.,2006, Arena 2000. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Floyd főz. Ford.: Orzóy Ágnes. Bp.,2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
17159.

Floyd főz. Ford.: Orzóy Ágnes. Bp.,2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
10
Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db:   Maradéktalanul. Bp.,2003,Gladiátor. Kiadói kartonált papírkötés.;  Tóth Gézáné Mogyorósi Magdolna: Nagymama receptjei. Kisújjszállás, én., Szalay. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az első lap és a címlap hiányzik.;  Ragyogó szakácskönyvek. Bp.,é.n., Pallas. Kiadói papírkötés.;
17160.

Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db: Maradéktalanul. Bp.,2003,Gladiátor. Kiadói kartonált papírkötés.; Tóth Gézáné Mogyorósi Magdolna: Nagymama receptjei. Kisújjszállás, én., Szalay. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az első lap és a címlap hiányzik.; Ragyogó szakácskönyvek. Bp.,é.n., Pallas. Kiadói papírkötés.;

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 5 db:  Magyar fűvész könyv. (1988, Múzsák, reprint, kopott borítóval, javított gerinccel.), Oláh Sándor: A családi ház kertje (1974, Mezőgazdasági), Pirk Ambrus: Ötletek a kert berendezéséhez. (1977, Mezőgazdasági), Kedvenc növényeink. (1996, Aquila), Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. (1987, Mezőgazdasági.) Kiadói kartonált papírkötésben, és kiadói papírkötésben, változó állapotban.
17161.

Vegyes könyvtétel, 5 db: Magyar fűvész könyv. (1988, Múzsák, reprint, kopott borítóval, javított gerinccel.), Oláh Sándor: A családi ház kertje (1974, Mezőgazdasági), Pirk Ambrus: Ötletek a kert berendezéséhez. (1977, Mezőgazdasági), Kedvenc növényeink. (1996, Aquila), Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. (1987, Mezőgazdasági.) Kiadói kartonált papírkötésben, és kiadói papírkötésben, változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17162.

Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés.  Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.   Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17163.

Vegyes könyvtétel, 3 db: Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés. Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
17164.

Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
17165.

Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyv tétel, 3 db:  Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp.,1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp.,1982, Mezőgazdasági.  Sulyok Mária: Virágos ablakok, erkélyek, és tetőkertek. Bp.,1983, Mezőgazdasági.  Kiadói kartonált papírkötés.
17166.

Vegyes könyv tétel, 3 db: Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp.,1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Sulyok Mária: Virágos ablakok, erkélyek, és tetőkertek. Bp.,1983, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
4 db szakácskönyv: Erdős Gábor: Győztesek és mesterek szakácskönyve, Zenei ki mit főz. Muzsikus szakácskönyv. F. Nagy Angéla: Süteményt télen nyáron. ; Hera főzőkönyv.
17167.

4 db szakácskönyv: Erdős Gábor: Győztesek és mesterek szakácskönyve, Zenei ki mit főz. Muzsikus szakácskönyv. F. Nagy Angéla: Süteményt télen nyáron. ; Hera főzőkönyv.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment