https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 48
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2002249
17156
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
4db szakácskönyv: Válogatott receptjeink, 500 recept burgonyával, Burgonyából télen-nyáron, Süteményeskönyv 500 recept.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2002245
17157
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
3 db szakácskönyv: A négy alapíz szakácskönyve, A család szakácskönyve, Saláta ABC
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2010492
17158
361
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Dr. Susanna Holt: GI-étrend. Könnyű fogások a karcsúság és az egészség megőrzéséhez. Bp.,2006, Arena 2000. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2010449
17159
361
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Floyd főz. Ford.: Orzóy Ágnes. Bp.,2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
Starting price:
1 200 HUF
1995890
17160
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db:
Maradéktalanul. Bp.,2003,Gladiátor. Kiadói kartonált papírkötés.;
Tóth Gézáné Mogyorósi Magdolna: Nagymama receptjei. Kisújjszállás, én., Szalay. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, az első lap és a címlap hiányzik.;
Ragyogó szakácskönyvek. Bp.,é.n., Pallas. Kiadói papírkötés.;
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1997645
17161
361
0
2200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 5 db:
Magyar fűvész könyv. (1988, Múzsák, reprint, kopott borítóval, javított gerinccel.), Oláh Sándor: A családi ház kertje (1974, Mezőgazdasági), Pirk Ambrus: Ötletek a kert berendezéséhez. (1977, Mezőgazdasági), Kedvenc növényeink. (1996, Aquila), Czáka Sarolta-Valló László: A metszés ábécéje. (1987, Mezőgazdasági.) Kiadói kartonált papírkötésben, és kiadói papírkötésben, változó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1957144
17162
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Virágkötészet. Szerk.: Wenszky Ágnes. Bp.,1990, Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1959883
17163
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Szőlő, gyümölcs díszfaiskolai árjegyzék. Szerk.: Kuluncsics Péter. Bp.,1978,Kertiforg Kft. Kiadói papírkötés.
Dr. Martinovich Valér-Dr. Folk Győző: Dísznövények gyógyítása. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
Szobanövények. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1988, Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1577655
17164
361
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Turós Emil, Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé hiányos papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1809553
17165
361
0
8000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1793258
17166
361
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 3 db:
Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp.,1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.
Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Bp.,1982, Mezőgazdasági.
Sulyok Mária: Virágos ablakok, erkélyek, és tetőkertek. Bp.,1983, Mezőgazdasági.
Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1788839
17167
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
4 db szakácskönyv: Erdős Gábor: Győztesek és mesterek szakácskönyve, Zenei ki mit főz. Muzsikus szakácskönyv. F. Nagy Angéla: Süteményt télen nyáron. ; Hera főzőkönyv.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment