https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 48
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1973763
17132
361
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Elek Lívia - Halász Zoltán: Kis magyar paprikakönyv. Bp., 1987, Corvina. Papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
2060959
17133
361
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi bordvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2079742
17134
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Halász Zoltán: Gasztronómiai kalandozások Európában. Bp.,1974, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2047950
17135
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Növényvédelem és kertészet könyvtára 2 kötete (IV.,XV.): Jécsai László: Hogyan készítsük el virágos kertünket.; Jécsai László: Szobanövények.; Bp.,1938, Növényvédelem és Kertészet,(Stephaneum-ny.), 61+1+62+2 p. Kiadói papírkötés, az egyik kötet lapszélei foltosak, az egyik gerincen apró hiánnyal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2047909
17136
361
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Kertészeti kézikönyv. Kertésztanulók és kezdők számára. Bp.,1943, Országos Magyar Kertészeti Egyesület. Átkötött félvászon-kötés,
Starting price:
1 200 HUF
2010525
17137
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Virágkötészet. Szerk.: Malcolm Miller. Família könyvtár. Bp.,1991, Novotrade. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2013478
17138
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1999, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2010637
17139
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Minerva Családi Könyvek 4 kötete:
Pelle Józsefné. Főzési tanácsadó.;
F. Nagy Angéla: Ínyencnaptár.;
Lévai Vera: Gyümölcsös, túrós, sajtos ételek.;
Bence Vera: Világkonyha.;
Bp.,1978-1980, Minerva. Kiadói papírkötés.+Laci bácsi legújabb receptjei. Bp., én., Regun. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1917437
17140
361
0
3200
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása. 256 l. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
1982486
17141
361
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Bessenyei Zoltán: Csiperkegomba termelése. Bp., 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, + Hauser János: Vetés és növényápolás. 47 ábrával. Athenaeum.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1780307
17142
361
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Enesei Dorner Béla: A kereskedelmi trágyák történelme, gyártása és használata. Bp.,[1925],Athenaeum, 508 p. Harmadik, teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Szövegközti képekkel. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1780110
17143
361
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Other collectibles
Dr. Bittera Miklós: Répatermesztés. Gazdasági tanácsadó 32. Bp.,[1929], Athenaeum,160 p. Szövegközti illuszrációkkal. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment