Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 48

17120.

50 000 HUF
156,25
172,41
17121.

5 000 HUF
17,24
Rudinai Molnár István: Szőlőművelési káté. Kisebb szőlőbirtokosok, gyakorlati szőlőművesek és vincellérek használatára. Átdolgozta: Ulicsny Károly. Bp.,1929, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 105+1 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, egy lap szakadt.+1948-1951 Egybekötve: a Földművelésügyi Minisztérium 5 db különféle növényvédelmi nyomtatványával.+További 2 db növényvédelmi prospektussal.
17122.

1 600 HUF
5,52
17123.

5 000 HUF
17,24
Rézi néni: Szegedi szakácskönyv, ezernél több ételkészítési utasítással. Bp.,[1923] ,Athenaeum, 373+5 p. Tizennegyedik kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, restaurált, javított lapokkal.
17124.

3 000 HUF
10,34
14
17125.

1 600 HUF
5,52
Dr. Pethő Mária: A karácsonyi ünnepkör hagyományos ételei a Kárpát-medencében. Bp.,2006., Püski. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17126.

1 600 HUF
5,52
17127.

2 400 HUF
8,28
17128.

1 200 HUF
4,14
Dr. Soós Aladár: Étrendi előírások a gyakorlatban. Előszóval ellátta: Dr. Korányi Sándor. Bp.,1932, Orvosi Hetilap,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.) Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17129.

1 200 HUF
4,14
Rejtő Mátyás - Frankfurter Imre: Az eredményes angóranyúltenyésztés feltételei. Bácsalmás, 1941. Szerzői. Illusztrációkkal 48p.
17130.

1 000 HUF
3,45
Gundel Ferenc-Dr. Ketter László: Vendéglátóipari értékesítés. Bp.,1972, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés. Megjelent 2100 példányban.
17131.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.