Books: Architecture, Art

Number of items: 194

Fried István: Márai Sándor titkai nyomában. Salgótarján 1993. Mikszáth kiadó.
16709.

1 200 HUF
S. Nagy Katalin: Farkas István. 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
16710.

800 HUF
Népművészeti és iparművészeti kiállítás 1953. augusztus 18- október 15-ig. Bp., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16711.

900 HUF
2,43
2,65
Éva Kovács: The calvary of King Matthias Corvinus. Bp., 1983. Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16712.

1 000 HUF
16713.

1 000 HUF
Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos akvarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Reprint kiadás. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben.
16714.

1 000 HUF
Rippl-Rónai József emlékkiállítása 1952. október-november. Fővárosi Képtár Kiállításai. Bp., Forum-Nyomda. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
16715.

900 HUF
2,43
2,65
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1972, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
16716.

1 000 HUF
Karel Schulz: Kőbe zárt fájdalom. Michelangelo Buonarroti életregénye. Bp.,1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16717.

1 000 HUF
Dehan, Thierry - Sénéchal, Sandrine: Guide de la photographie ancienne. Párizs, 2008, Group Eyrolles. Papírkötésben, jó állapotban.
16718.

2 000 HUF
Sváb József: Képregényiskola. Bp., 1991, Akvarell. Papírkötésben, jó állapotban.
16719.

1 800 HUF
16720.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF