Printed Materials

Number of items: 274

3 db régi üdvözlő kártya, litográfiák, 11x20 cmx2 és 19x10 cm
12963.

1 000 HUF
Magyar tőzeg-és műtrágya ipar betéti társaság Budapest, VI. Képes árjegyzék. 32p.
12964.

1 600 HUF
12966.

3 000 HUF
Díszítő Művészet 15 db melléklete és egy sérült címoldala, különféle nyomótechnikákkal (fa, linó, ...stb.), 25x20 cm és 24x19 cm közötti méretben.
12967.

900 HUF
2,43
2,65
12968.

10 000 HUF
27,03
29,41
Madarak, emlősök, hüllők, illusztrációk lexikonokból, feliratozva, paszpartuban, 10 db, 23x28 cm
12969.

3 000 HUF
cca 1910 Dubrovnik-Ragusa 12 fénnyomatot tartalmazó füzet / 12 light engraved images 28x21 cm
12970.

2 000 HUF
cca 1910-1940 Vegyes újság tétel. kb 15 db, vegyes állapotban
12971.

1 000 HUF
12972.

4 800 HUF
12,97
14,12
1912 Szecessziós dekoratív meghívó az Esztergomi Kaszinó estélyeire, kihajtható, készítette: Kner Nyomda
12973.

4 000 HUF
1912 Somogyvármegye építkezési, kéményseprési és tűzrendészeti szabályrendeletei. Kaposvár, 1912, Szalai Ferenc, 38+2 p. Vászon-kötésben, foltos. Heinisch Richárd kéményseprőmester névbélyegzőjével, valamint későbbi 1949-es önéletrajzával.
12974.

1912 Somogyvármegye építkezési, kéményseprési és tűzrendészeti szabályrendeletei. Kaposvár, 1912, Szalai Ferenc, 38+2 p. Vászon-kötésben, foltos. 'Heinisch Richárd kéményseprőmester' névbélyegzőjével, valamint későbbi 1949-es önéletrajzával.

1 200 HUF
1913 Szabadúszó levél a Császár fürdő női uszodájából beszakadással 22,5x30 cm
12975.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF