Posters

Number of items: 64

1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, az egyik szélén folttal, 31×23 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with spotty on the each of the edge, 31×23 cm
13194.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, az egyik szélén folttal, 31×23 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with spotty on the each of the edge, 31×23 cm

22 000 HUF
68,75
75,86
cca 1910 Henri Boulanger (H. Gray) (1858-1924): PEF porcelán email festék, Lutz Ede és Társa, reklám plakát, litográfia, fém élrögzítőkkel, az egyik rögzítő leszakadt, a szélén szakadásokkal, 39x30 cm / Advertisement poster, lithography, damaged, 39x30 cm
13195.

11 000 HUF
34,38
37,93
cca 1930 2 db litografált népies, hazafias plakát 88x60 cm
13196.

8 000 HUF
27,59
1991 Rádi Sándor (?-?): Petőfi Csarnok Fals!, Ladánybene 27., 1991. szept. 5., Underground koncertplakát, kis gyűrődésekkel a szélein, sarkain, 49x34 cm.
13197.

1 000 HUF
3,45
1989 Rádi Sándor (?-?): Táncőrület, Petőfi Csarnok 1989. Szept. 19., Ladánybene 27, Független Adó, Stomy, Underground koncertplakát, a plakáton kis sérüléssel, lyukkal, 30x42 cm.
13198.

1 000 HUF
3,45
1989 Rádi Sándor (?-?): Bercsényi Klub. Fals!, Ladánybene 27., 1989. Április 29., Underground koncertplakát, ragasztásnyomokkal, 41x28 cm.
13199.

1 000 HUF
3,45
1989 Rádi Sándor (?-?): Táncőrület, Petőfi Csarnok 1989. nov. 3., Oi-Kor, Skanzelizé, Underground koncertplakát, az egyik sarkán gyűrődéssel, 42x29 cm.
13200.

1 000 HUF
3,45
1989 Rádi Sándor (?-?): Táncőrület, Petőfi Csarnok 1989. dec. 21., Skanzelizé,Független Adó, Kabinet Rt., Underground koncertplakát, az egyik sarkán gyűrődéssel, 42x29 cm.
13201.

1 000 HUF
3,45
1989 Rádi Sándor (?-?): Táncőrület. Nyárimikulás vidulás., Petőfi Csarnok 1989. augusztus 11., Skanzelizé, Ladánybene 27, Független Adó, Underground koncertplakát, 41x29 cm.
13202.

1 000 HUF
3,45
1989 Fingerman - Rádi Sándor (?-?): Táncőrület, Petőfi Csarnok 1989. ápr. 18., Fals, Kabinet Rt., Skanzelizé, Underground koncertplakát, 41x28 cm
13203.

1 000 HUF
3,45
1989 Ladánybene 27 Klub, Wamp, József Attila Művelődési Központ, 1989. jan. 26, Underground koncertplakát, feltekerve, kis gyűrődéssel, kis szakadással, 29x21 cm.
13204.

1 000 HUF
3,45
1989-1990 3 db Petőfi Csarnokos koncertplakát: Első Emelet 1989. dec. 30., Rádi Sándor (?-?): Faxni 1990. jan. 12., Necronomicon 1990. júl. 8., a széleken szakadásokkal, kettő szélén kis hiánnyal, feltekerve, 41x61 cm és 33x48 cm közötti méretben
13205.

2 000 HUF
6,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 17 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.