Historical documents, manuscripts

Number of items: 33

1948 A Magyar Postának a szabadságharc 100 éves évfordulójára készített 60f-es bélyegterve, a kiadottnál sokkal szebb grafikával, akvarell, szirtes jelzéssel, kartonra kasírozva, 15×17,5 cm
12113.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1950-1970 Torday Borbély Pál (1902-1972) zeneszerző iratai, levelezése, stb.
12114.

1 800 HUF
1960 10 éves a Villamos Állomásszerelő Vállalat, sokszorosított képes album, műbőr kötésben
12115.

5 000 HUF
1957 Dr. Lux Gyula János (1884-1957) tanár, nyelvész saját kézzel írt levelezőlapja Padányi Frank Antal (1884-1973): tanítóképzői igazgatónak
12116.

1 200 HUF
1973-1974 Pécsi Nemzeti Színház énekkari tagjának iratai, közte munkaszerződése, műsorbeosztása, ...stb. Sérült papírmappában.
12117.

1 000 HUF
1985 Az újjáalapított Berzsenyi Dániel Irodalmi és művészeti Társaság alapszabály tervezete. 250 pld. 12p + Javaslat a társaság elnökségére. Egy gépelt oldal.
12118.

3 000 HUF
1988 A rendszerváttás előtti első Szent Jobb országjárás alkalmából kiadott FDC-k 13 db, alkalmi bélyegzésekkel, rajtuk püspökök és más egyházi méltóságok aláírásaival.
12119.

20 000 HUF
54,05
58,82
1994 Díszes emlékoklevél a budapesti 24. DER Kongresszuson való részvételért, 1994. ápr. 18-21., német-magyar barátság évében, viaszpecséttel, Dr. Latorcai János (1944-) ipari és kereskedelmi miniszter (1993-1994) aláírásával, eredeti tokjában.
12120.

3 600 HUF
9,73
10,59
cca 1953 Orvosi egyetemi jegyzetgyűjtemény: Ideggyógyászat 3-5. rész; Elmegyógyászat 6-8. rész, összeáll.: Nyírő Gyula és munkaközössége, Bp., Jegyzetsokszorosító Üzem. Egybekötve, kicsit kopott vászonkötésben.
12121.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF