Number of items: 258

17414.

50 000 HUF
135,14
147,06
Kovacsóczy Mihály - Császár Ferenc]: Magyarkák. 1845-ből. Lipcsén, 1845. Teubner. VIII. 236 l. Tartalma: Talárikák, Kosmikák, Pepedeumenikák.Benne a korszak jeles személyiségeiről ír gúnyos hangnemben Korabeli félvászon-kötésben,enyhén foltos lapokkal.
17415.

10 000 HUF
27,03
29,41
17416.

12 000 HUF
32,43
35,29
17417.

16 000 HUF
43,24
47,06
17418.

10 000 HUF
27,03
29,41
17419.

8 000 HUF
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival 4 kötete. Fakszimile kiadás. Bp., 1988-1990, TÉKA. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésekben.
17420.

6 000 HUF
Dante Alighieri: Commedia. Tervezte, szerkesztette, és illusztrálta Ferencz Zoltán. Ford.: Babits Mihály. Szárhegy, 2006,(Ferencz Zoltán.) Kiadói papírkötés, aranyozott lapélekkel, kiadói-tokban. Számozott (100/79.), a művész, Ferencz Zoltán által aláírt, és dedikált példány.
17421.

5 000 HUF
17422.

5 000 HUF
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével. Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, és kissé sérült és kissé kopott gerinccel és borítóval, egy tábla kijár.
17423.

3 800 HUF
10,27
11,18
Roald Dahl összes meghökkentő meséje 2. Szeged,2002,Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
17424.

3 600 HUF
9,73
10,59
17425.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF