Number of items: 169

Herendi Rotschild mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 6 cm
11114.

4 000 HUF
11115.

5 000 HUF
11116.

15 000 HUF
40,54
44,12
Herendi csipkebogyó mintás készlet, 6+1 db tányér, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásokkal, d: 19 ill. 26 cm
11117.

18 000 HUF
48,65
52,94
Herendi Viktória bonbonniere, tető nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11 cm
11118.

3 000 HUF
11
Herendi Viktória sültes kínáló tál Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 41x36 cm
11120.

20 000 HUF
54,05
58,82
Herendi Viktória süteményes tál Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36 cm
11121.

14 000 HUF
37,84
41,18
Herendi VIktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m 12 cm
11122.

5 000 HUF
Herendi Apponyi mintás hamutartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d:15 cm
11123.

6 000 HUF
Dombornyomott virágmintás Herendi porcelán lámpatest. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 31 cm
11124.

6 000 HUF
Herendi Viktória mintás fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 5,5 cm
11125.

2 000 HUF
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:10 cm, m 7,5 cm
11126.

5 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF