NDK ~1960-1970. 9db-os vegyes emlékérem tétel, közte 1db román emlékérem T:2
GDR ~1960-1970. 9pcs of various commemorative medal, including 1pc Romanian medal C:XF
NDK 1973. "Dresden" kerámia plakett eredeti dísztokban tanúsítvánnyal (48mm) T:1
GDR 1973. "Dresden" ceramic plaque in original case with certificate (48mm) C:UNC
Németország 2000. "Világkrónika / Kolumbusz 1492. Amerika felfedezése" CuNi emlékérem (38mm) T:PP
GErmany 2000. "Chronice of the World / Columbus 1492 Doscovery of America" CuNi commemorative medal (38mm) C:PP
Németország DN "Deutsche lokomotiven / Drache" egyik oldalán festett, jelzetlen Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP,a festés kissé kopott
Germany ND "Deutsche lokomotiven / Drache" one side is painted, unmarked Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, the painting slightly worn
Németország DN "Fünfzig reichspfennig 1924" jelzetlen aranyozott Ag (?) emlékérem (70mm) T:PP, BU
Germany ND "Fünfzig reichspfennig 1924" unmarked gilt Ag (?) commemorative medal (70mm) C:PP, BU
Olaszország DN "Federazione italiana volontari della liberta" Br emlékérem (71mm) T:2
Italy ND "Federazione italiana volontari della liberta" Br commemorative medal (71mm) C:XF
Spanyolország ~1906. "Non plus ultra - XIII. Alfonz és Eugénia királyné" Br emlékplakett (81x64mm) T:2
Spain ~1906. "Non plus ultra - Alfonso XIII and Queen Eugenie" Br commemorative plaque (81x64mm) C:XF