Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 52

Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel és 2003-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP  USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark and added 2003 date, with certificate (40mm) C:PP
31389.

3 600 HUF
9,73
10,59
Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt  USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain
31390.

3 600 HUF
9,73
10,59
Ausztria 2004. 20EUR Ag Admiral Wilhelm von Tegetthoff T:PP patina Austria 2004. 20 Euro Ag Admiral Wilhelm von Tegetthoff C:PP patina
31392.

Ausztria 2004. 20EUR Ag "Admiral Wilhelm von Tegetthoff" T:PP patina Austria 2004. 20 Euro Ag "Admiral Wilhelm von Tegetthoff" C:PP patina

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria 2005. 20EUR Ag Julius von Payer Karl Weyprecht T:PP kis patina Austria 2005. 20 Euro Ag Julius von Payer Karl Weyprecht C:PP kis patina
31393.

Ausztria 2005. 20EUR Ag "Julius von Payer Karl Weyprecht" T:PP kis patina Austria 2005. 20 Euro Ag "Julius von Payer Karl Weyprecht" C:PP kis patina

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria DN Bécs város pecsétje Br emlékplakett (92mm) T:2 patina Austria ND City seal of Vienna Br commemorative plaque (92mm) C:XF patina
31394.

Ausztria DN "Bécs város pecsétje" Br emlékplakett (92mm) T:2 patina Austria ND "City seal of Vienna" Br commemorative plaque (92mm) C:XF patina

4 000 HUF
31395.

4 000 HUF
Bulgária 1966. Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(eredetileg PP) Bulgaria 1966. Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(originally PP)
31397.

Bulgária 1966. "Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(eredetileg PP) Bulgaria 1966. "Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(originally PP)

3 000 HUF
31398.

3 600 HUF
9,73
10,59
Csehszlovákia 1974. Szlovák nemzeti felkelés 1944-1974 ezüstözött fém emlékérem (69mm) T:1- Czechoslovakia 1974. Slovak National Uprising 1944-1974 silver plated metal commemorative medal (69mm) C:AU
31399.

Csehszlovákia 1974. "Szlovák nemzeti felkelés 1944-1974" ezüstözött fém emlékérem (69mm) T:1- Czechoslovakia 1974. "Slovak National Uprising 1944-1974" silver plated metal commemorative medal (69mm) C:AU

3 000 HUF
Csehszlovákia 1976. Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Pozsonyi Központi Agrár Kutatóintézet) egyoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Central Control and Testing Institute in Agriculture) one-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF
31400.

800 HUF
Franciaország 1900. Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900 adományozva D. Angyal számára, peremén jelzett Br emlékérem, korabeli Budapest címeres dísztokban. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:1- France 1900. Republic of France / International Exposition Paris 1900 Br commemorative medal, awarded to D. Angyal marked on edge, in contemporary case with the coat-of-arms of Budapest. Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU
31401.

Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900" adományozva "D. Angyal" számára, peremén jelzett Br emlékérem, korabeli Budapest címeres dísztokban. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:1- France 1900. "Republic of France / International Exposition Paris 1900" Br commemorative medal, awarded to "D. Angyal" marked on edge, in contemporary case with the coat-of-arms of Budapest. Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41
31402.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF