Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 18

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1985 aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP
30918.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1985" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 400 HUF
4,83
  Add to cart
  Remove
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Szent István 1000-1038 aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP kis ph.
30919.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István 1000-1038" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP kis ph.

Available
1 400 HUF
4,83
  Add to cart
  Remove
1712 AB ORTU SOLIS USQUE AD OCCASUM - IN HOC VI PANNONIAE HESPERIAE - MAGNUM EST NOMEN MEUM IN GENTIBUS - MALACH-I-II / CAROLO DATA COELITUS- POSONI I D. XXII. MAII. MDCCXII ezüstözött fém emlékérem R jelzésű replika (36mm) T:PP
30920.

1712 "AB ORTU SOLIS USQUE AD OCCASUM - IN HOC VI PANNONIAE HESPERIAE - MAGNUM EST NOMEN MEUM IN GENTIBUS - MALACH-I-II / CAROLO DATA COELITUS- POSONI I D. XXII. MAII. MDCCXII" ezüstözött fém emlékérem "R" jelzésű replika (36mm) T:PP

1 400 HUF
4,83
Hammer price:
1 400 HUF
DN A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló ezüst guldinerének replikája ezüstözött Cu emlékérem COPY beütéssel (40mm) T:PP
30921.

DN "A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló ezüst guldinerének replikája" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" beütéssel (40mm) T:PP

1 400 HUF
4,83
Hammer price:
1 400 HUF
30922.

Available
1 400 HUF
4,83
  Add to cart
  Remove
DN A legértékesebb magyar érmék - I. Ferdinánd ezüst tallérjának replikája ezüstözött Cu emlékérem COPY beütéssel (40mm) T:PP
30923.

DN "A legértékesebb magyar érmék - I. Ferdinánd ezüst tallérjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" beütéssel (40mm) T:PP

Available
1 400 HUF
4,83
  Add to cart
  Remove
DN Hunyadi Mátyás ezüst garas ezüstözött Cu emlékérem COPY jelzéssel (40mm) T:PP
30924.

DN "Hunyadi Mátyás ezüst garas" ezüstözött Cu emlékérem "COPY" jelzéssel (40mm) T:PP

Available
1 600 HUF
5,52
  Add to cart
  Remove
DN Magyar aranypénzek utánveretben - II. Mátyás 10 aranyforint, 1617 aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP
30925.

DN "Magyar aranypénzek utánveretben - II. Mátyás 10 aranyforint, 1617" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP

1 600 HUF
5,52
Hammer price:
1 600 HUF
DN Királyi párok sorozat: Szent István és Gizella 995, Mátyás és Beatrix 1476 és Ferenc József és Erzsébet 1854 ezüstözött Cu-Ni emlékérmek eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP patina
30926.

DN "Királyi párok" sorozat: "Szent István és Gizella 995", "Mátyás és Beatrix 1476" és "Ferenc József és Erzsébet 1854" ezüstözött Cu-Ni emlékérmek eredeti dísztokban (38,61mm) T:PP patina

Available
3 400 HUF
10,63
11,72
  Add to cart
  Remove
DN Reneszánsz szett ezüstözött Cu-Ni emlékérem sorozat dísztokban, benne Mátyás, Beatrix, Budai vár (38,61mm) T:PP patina
30927.

DN "Reneszánsz szett" ezüstözött Cu-Ni emlékérem sorozat dísztokban, benne "Mátyás", "Beatrix", "Budai vár" (38,61mm) T:PP patina

Available
3 400 HUF
10,63
11,72
  Add to cart
  Remove
24db-os vegyes érme tétel, közte 14db ezüst, éremtartó kazettában, kivehető tálcával, benne A Magyar Nemzet Pénzérméi sorozatból 8db T:PP,2,2-
30928.

24db-os vegyes érme tétel, közte 14db ezüst, éremtartó kazettában, kivehető tálcával, benne "A Magyar Nemzet Pénzérméi" sorozatból 8db T:PP,2,2-

20 000 HUF
62,50
68,97
Hammer price:
20 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794 peremen jelzett Ag érem, COPY jelzéssel (20,12g/0.999/40mm) T:PP USA ND UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794 commemorative Ag medallion, hallmarked on edge, with COPY mark (20,12g/0.999/40mm) C:PP
30929.

Amerikai Egyesült Államok DN "UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794" peremen jelzett Ag érem, "COPY" jelzéssel (20,12g/0.999/40mm) T:PP USA ND "UNITED STATES OF AMERICA / LIBERTY 1794" commemorative Ag medallion, hallmarked on edge, with "COPY" mark (20,12g/0.999/40mm) C:PP

Available
4 000 HUF
13,79
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.