Mixed banknote and coin lots

Number of items: 27

1780S 1kr Cu Mária Terézia (2x) + Ausztria 1762W 1kr Cu Lotharingiai Ferenc + 1816A 1kr Cu T:2-,3  Hungary 1780S 1kr Cu Maria Theresia + Austria 1762W 1 Kreuzer Cu Franz von Lothringen + 1816A 1 Kreuzer Cu C:VF,F
31559.

1780S 1kr Cu "Mária Terézia" (2x) + Ausztria 1762W 1kr Cu "Lotharingiai Ferenc" + 1816A 1kr Cu T:2-,3 Hungary 1780S 1kr Cu "Maria Theresia" + Austria 1762W 1 Kreuzer Cu "Franz von Lothringen" + 1816A 1 Kreuzer Cu C:VF,F

1 200 HUF
Kis doboznyi vegyes emlékérem és jelvény tétel, közte DN Barátság kőolajvezeték Br plakett (69x102mm) T:vegyes
31560.

Kis doboznyi vegyes emlékérem és jelvény tétel, közte DN "Barátság kőolajvezeték" Br plakett (69x102mm) T:vegyes

800 HUF
10
1914. 50K + 1916. 1K + Német Birodalom/Würzburg 1918. 10M + Orosz Birodalom 1912-1917. (1912) 500R Szign.:Shipov T:I--III- foltos  Hungary 1914. 50 Kronen + 1916. 1 Kronen + German Empire/Würzburg 1918. 10 Mark + Russian Empire 1912-1917. (1912) 500 Rubel Sign.: Shipov C:AU-VG stained
31561.

1 000 HUF
~1970. Magyar Néphadsereg aranyozott fém jelvénye, hiányzó tűvel (50x45mm) + 1977. BP Bajnokság BVSZ. 1977. Br emlékérem (70mm) T:2,2-
31562.

~1970. Magyar Néphadsereg aranyozott fém jelvénye, hiányzó tűvel (50x45mm) + 1977. "BP Bajnokság BVSZ. 1977." Br emlékérem (70mm) T:2,2-

1 400 HUF
Ausztria 1977. ERSTE TALERPRAGE STATTE - HALL IN TIROL 1477-1977 Br zseton + Németország ~1900-1920. Louis Philippe / Spielmarke Br játékpénz T:2
31563.

Ausztria 1977. "ERSTE TALERPRAGE STATTE - HALL IN TIROL 1477-1977" Br zseton + Németország ~1900-1920. "Louis Philippe / Spielmarke" Br játékpénz T:2

1 600 HUF
Erdély 1626NB Széles Garas Ag Bethlen Gábor Nagybánya (2,16g) + 1869KB 20kr + 1870KB 10kr + Ausztria 1872. 10kr Ag Ferenc József T:2-3, ph, lyuk  Transylvania 1626NB Groschen Ag Gabriel Bethlen Baia Mare (2,16g) + 1869KB 20 Kreuzer +Hungary 1870KB 10 Kreuzer + Austria 1872. 10 Kreuzer Ag Franz Joseph C:XF-F edge error, hole
31564.

Erdély 1626NB Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,16g) + 1869KB 20kr + 1870KB 10kr + Ausztria 1872. 10kr Ag "Ferenc József" T:2-3, ph, lyuk Transylvania 1626NB Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,16g) + 1869KB 20 Kreuzer +Hungary 1870KB 10 Kreuzer + Austria 1872. 10 Kreuzer Ag "Franz Joseph" C:XF-F edge error, hole

2 800 HUF
7,57
8,24
DN azonosítatlan római Br érme + 1764KB 10kr Ag Mária Terézia + 1922. 10k Ag T:2-3-
31566.

DN azonosítatlan római Br érme + 1764KB 10kr Ag "Mária Terézia" + 1922. 10k Ag T:2-3-

1 800 HUF
DN Az 1896-os újkori Olimpia díjérmeinek aranyozott, kisméretű modern másolata (2xklf méret) + 1987. EURO87 Championnat dEurope aranyozott sport emlékérem, eredeti tokban T:1-
31567.

DN Az 1896-os újkori Olimpia díjérmeinek aranyozott, kisméretű modern másolata (2xklf méret) + 1987. "EURO87 Championnat d'Europe" aranyozott sport emlékérem, eredeti tokban T:1-

4 000 HUF
5db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel, közte Fővárosi Csatornázási Művek, 1916. 20f, Svájc 1930. 1R T:2
31568.

5db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel, közte "Fővárosi Csatornázási Művek", "1916. 20f", "Svájc 1930. 1R" T:2

800 HUF
5db-os vegyes magyar és külföldi rossz tartású, sérült ezüstpénz tétel, közte 1870KB 10kr Ag Váltó Pénz, Kanada 1941. 10c Ag T:3,3- ly.
31569.

5db-os vegyes magyar és külföldi rossz tartású, sérült ezüstpénz tétel, közte 1870KB 10kr Ag "Váltó Pénz", Kanada 1941. 10c Ag T:3,3- ly.

1 600 HUF
10db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel, közte 2db ezüstérme T:vegyes
31570.

1 400 HUF
Vegyes 14db-os magyar és külföldi emlékérem tétel, közte több orosz darab T:1-,2
31571.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF