Military

Number of items: 26

~1930. 2db hadiszalag klf kitüntetésekhez, jó állapotban
31458.

3 600 HUF
9,73
10,59
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért ezüstözött Br kitüntetés, sérült mellszalaggal T:2 Hungary 1940. National Defence Cross gilt Br decoration with damaged ribbon C:XF NMK 442.
31459.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés, sérült mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with damaged ribbon C:XF NMK 442.

8 000 HUF
~1948. Gépkocsizó lövész hadifém jelvény, utángyártott (?) (71,5mmx~28mm) T:2 Sallay 90/a.
31461.

~1948. "Gépkocsizó lövész" hadifém jelvény, utángyártott (?) (71,5mmx~28mm) T:2 Sallay 90/a.

2 000 HUF
~1970. MHSZ Eredményes Munkáért zománcozott jelvény eredeti dísztokban (31x42mm) T:2,2- hátoldalán forrasztásnyom
31462.

~1970. "MHSZ Eredményes Munkáért" zománcozott jelvény eredeti dísztokban (31x42mm) T:2,2- hátoldalán forrasztásnyom

1 000 HUF
~1970-1980. Emlékül a Magyar Néphadsereg Műszaki Főnökétől Br emlékplakett eredeti dísztokban, tokhoz rögzítve (109x122mm) T:1-
31463.

~1970-1980. "Emlékül a Magyar Néphadsereg Műszaki Főnökétől" Br emlékplakett eredeti dísztokban, tokhoz rögzítve (109x122mm) T:1-

3 000 HUF
DN Zrínyi Miklós Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény (33x46mm) + DN Zalka Máté Katonai Főiskola zománcozott fém jelvény (27,5x46mm) + DN Élenjáró Rajparancsnok ezüstözött zománcozott fém jelvény (~32x40mm) T:1-,2
31464.

DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (33x46mm) + DN "Zalka Máté Katonai Főiskola" zománcozott fém jelvény (27,5x46mm) + DN "Élenjáró Rajparancsnok" ezüstözött zománcozott fém jelvény (~32x40mm) T:1-,2

1 800 HUF
4 db nemzetőrségi és katonai felvarró + aranyozott fém nyakkendőcsipesz T:1,2
31465.

1 400 HUF
Belgium ~1950. Munka Érdemérem (2xklf) mellszalagon, egy váll-lapra varrva T2 Belgium ~1950. Labour Merit Civil Medal (2xdiff) with ribbon, both sewn an epaulet C:XF
31466.

Belgium ~1950. "Munka Érdemérem" (2xklf) mellszalagon, egy váll-lapra varrva T2 Belgium ~1950. "Labour Merit Civil Medal" (2xdiff) with ribbon, both sewn an epaulet C:XF

3 000 HUF
Jugoszlávia 1951-1961. Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU
31467.

30 000 HUF
81,08
88,24
Nagy-Britannia DN Leuchars állomás fém jelvénye (33x45mm) T:1- Great Britain ND Leuchars Station metal badge (33x45mm) C:AU
31468.

2 000 HUF
Oroszország DN Északi Flotta Tengeralattjáró jelvény zománcozott fém jelvény (35x45mm) T:2 sérült zománc Russia ND Northern Fleet Submarine Badge enamelled metal badge (35x45mm) C:XF damaged enamell
31469.

Oroszország DN "Északi Flotta Tengeralattjáró jelvény" zománcozott fém jelvény (35x45mm) T:2 sérült zománc Russia ND "Northern Fleet Submarine Badge" enamelled metal badge (35x45mm) C:XF damaged enamell

2 000 HUF
14
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) T:2 kis patina  Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Joseph I Br badge with makers mark R. MARSCHALL 1915 (32x40mm) C:XF small patina
31470.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) T:2 kis patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br badge with makers mark "R. MARSCHALL 1915" (32x40mm) C:XF small patina

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF