Military

Number of items: 26

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3 NMK 249.
31446.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3 NMK 249.

1 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- NMK 249.
31447.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- NMK 249.

1 000 HUF
1898. MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója jubileumi emlékérem fül nélkül (34mm) + Berán Lajos (1882-1943) 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag és fül nélkül + Berán Lajos (1882-1943) 1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag és fül nélkül (35,5mm) T:2-
31448.

1898. "MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae" Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója jubileumi emlékérem fül nélkül (34mm) + Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag és fül nélkül + Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag és fül nélkül (35,5mm) T:2-

1 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina NMK 249.
31449.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina NMK 249.

1 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 / Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration without C:XF NMK 249., 250.
31450.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without C:XF NMK 249., 250.

3 200 HUF
8,65
9,41
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- NMK 269.
31451.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- NMK 269.

1 000 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2- NMK 269.
31452.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2- NMK 269.

1 000 HUF
28
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph.
31453.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph.

1 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1- ph.
31454.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1- ph.

1 000 HUF
23
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. K.u.K. Luftfahrtruppe (Császári és Királyi Légierő) hadifém jelvény (45x57mm) T:2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1917. K.u.K Luftfahrtruppe war metal badge (45x57mm) C:XF patina
31455.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "K.u.K. Luftfahrtruppe (Császári és Királyi Légierő)" hadifém jelvény (45x57mm) T:2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K.u.K Luftfahrtruppe" war metal badge (45x57mm) C:XF patina

8 000 HUF
~1918. Pro deo et patria 1914-1918 ezüstözött, jelzett Br első világháborús emlékérem füllel, szalaggal (37mm) T:2 szennyeződés
31456.

~1918. "Pro deo et patria 1914-1918" ezüstözött, jelzett Br első világháborús emlékérem füllel, szalaggal (37mm) T:2 szennyeződés

1 000 HUF
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel, vésett 5855 sorszámmal (57x37mm) T:2 zománchiány Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. with 5855 engraved number (57x37mm) C:XF missing enamell NMK 334.
31457.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel, vésett "5855" sorszámmal (57x37mm) T:2 zománchiány Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." with "5855" engraved number (57x37mm) C:XF missing enamell NMK 334.

24 000 HUF
64,86
70,59
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF