Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 161

Bognár György (1944-) 1988. MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára Ag emlékérem (36g/0.835/42,5mm) T:1
30750.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE Nógrád megye - Nógrádi várak sorozat - Buják vára" Ag emlékérem (36g/0.835/42,5mm) T:1

4 400 HUF
11,89
12,94
Bognár György (1944-) 1988. MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása jelzett Ag emlékérem ragasztott tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) Adamo BP25
30751.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk halálának emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" jelzett Ag emlékérem ragasztott tokban (~35g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) Adamo BP25

4 800 HUF
12,97
14,12
Bognár György (1944-) 1990. MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja Ag emlékérem (35,96g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina Adamo BP32
30752.

Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Budapest / Nagy Imre a magyar nép mártírja" Ag emlékérem (35,96g/0.835/42,5mm) T:1 (PP) patina Adamo BP32

4 600 HUF
12,43
13,53
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1939. A Felvidék visszacsatolásának emlékére / A Magyar Éremművészeti Egyesület 1939 Br emlékérem (91mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. Commemorating the reunification with Upper Hungary / The Hungarian Medal Art Society 1939 Br commemorative medal. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (91mm) C:XF small patina
30753.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1939. "A Felvidék visszacsatolásának emlékére / A Magyar Éremművészeti Egyesület 1939" Br emlékérem (91mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. " Commemorating the reunification with Upper Hungary / The Hungarian Medal Art Society 1939" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Boldogfai Farkas (91mm) C:XF small patina

16 000 HUF
43,24
47,06
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. Ady / Hazafias Népfront - Hazamegyek a falumba - Ady emlékbizottsága Ajka 1977 kétoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1-
30754.

Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Ady / Hazafias Népfront - 'Hazamegyek a falumba' - Ady emlékbizottsága Ajka 1977" kétoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1-

4 400 HUF
11,89
12,94
14
30755.

2 400 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1986. Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686 Br emlékérem (70mm) T:1-,2 ph.
30756.

2 400 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1991. II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus Br emlékérem (42,5mm) T:PP
30757.

Bozó Gyula (1913-2004) 1991. "II. János Pál pápa látogatása 1991. aug. 16-20. / Életünk Krisztus" Br emlékérem (42,5mm) T:PP

1 400 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) ~1980. Pest megye közművelődéséért Br plakett (91mm) díszdobozban T:2
30758.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) ~1980. "Pest megye közművelődéséért" Br plakett (91mm) díszdobozban T:2

3 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956 Vértanúk Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989 alpakka ermlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1,1-
30759.

800 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. MÉE Budapest - Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda Ag emlékérem (25,11g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo BP8
30760.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "MÉE Budapest - Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda" Ag emlékérem (25,11g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo BP8

5 000 HUF
Csúcs Viktória (1934-) 1979. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (0.800/42,5mm) T:1- patina
30761.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (0.800/42,5mm) T:1- patina

4 200 HUF
11,35
12,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF