https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 79

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest ezüstözött fém jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. és LUDVIG BP jelzéssel (22mm) T:1-
31473.
 

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" ezüstözött fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (22mm) T:1-

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
3
Hammer price:
1 400 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) T:1-
31474.
 

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1894. VI CENTENARIO TRASLATIONI ALMAE DOMUS aranyozott fém, vallásos témájú medál, szalagon (35x44mm) T:2 1894. VI CENTENARIO TRASLATIONI ALMAE DOMUS gold plated metal, religious medal with ribbon (35x44mm) C:XF
31475.
 

1894. "VI CENTENARIO TRASLATIONI ALMAE DOMUS" aranyozott fém, vallásos témájú medál, szalagon (35x44mm) T:2 1894. "VI CENTENARIO TRASLATIONI ALMAE DOMUS" gold plated metal, religious medal with ribbon (35x44mm) C:XF

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
2
Hammer price:
2 200 HUF
1908-1946. SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK egyoldalas Br emlékérem füllel, sárga-fehér szalaggal (31mm) T:2
31476.
 

1908-1946. "SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" egyoldalas Br emlékérem füllel, sárga-fehér szalaggal (31mm) T:2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
7,50
EUR
,
8,28
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1908-1946. A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés
31477.
 

1908-1946. "A KATH. HÁZIASSZONYOK ORSZ. SZÖV. SZT. ZITA KÖRÉTŐL - HŰSÉG ÉS SZORGALOM JUTALMÁUL / SZŰZ SZENT ZITA KÖNYÖRÖGJ ÉRETTÜNK" ezüstözött Br jutalomérem, mellszalaggal (31mm) T:2 kopott ezüstözés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
15,63
EUR
,
17,24
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1920. Vitéz nagybányai Horthy Miklós kormányzóvá választása Br jelvény nemzetiszín szalaggal, köriratban CUM-GUBERNATORE. ET. CONCORDIA. AD. RESURRECTIONEM - 1920 III.1. Szign.: Pethely László (38x36mm) T:1-,2 hátlapon patina Hungary 1920. Miklós Horthy de Nagybánya, Regent of Hungary Br badge, with national colors flag. Sign: PETHELY (38x36mm) C:AU,XF with patina on reverse
31478.
 

1920. "Vitéz nagybányai Horthy Miklós kormányzóvá választása" Br jelvény nemzetiszín szalaggal, köriratban "CUM-GUBERNATORE. ET. CONCORDIA. AD. RESURRECTIONEM - 1920 III.1." Szign.: Pethely László (38x36mm) T:1-,2 hátlapon patina Hungary 1920. "Miklós Horthy de Nagybánya, Regent of Hungary" Br badge, with national colors flag. Sign: PETHELY (38x36mm) C:AU,XF with patina on reverse

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
37,50
EUR
,
41,38
USD
Number of bids:
15
Hammer price:
30 000 HUF
~1920-1930. ÉME (Ébredő Magyarok Egyesülete) zománcozott fém jelvény (24x23mm) T:2
31479.
 

~1920-1930. "ÉME (Ébredő Magyarok Egyesülete)" zománcozott fém jelvény (24x23mm) T:2

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
14
Hammer price:
6 500 HUF
~1930. Kölcsey F. Gimnázium Bpest zománcozott Br jelvény(19x16mm) T:1-,2 cserélt tű
31480.
 

~1930. "Kölcsey F. Gimnázium Bpest" zománcozott Br jelvény(19x16mm) T:1-,2 cserélt tű

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
~1930. Fővárosi Villamosvasút felvarrható Al sapkajelvény (19x50mm) T:1-
31481.
 

~1930. "Fővárosi Villamosvasút" felvarrható Al sapkajelvény (19x50mm) T:1-

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
7,50
EUR
,
8,28
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1936. MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc Br lemezjelvény (31x36mm) T:2
31483.
 

1936. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" Br lemezjelvény (31x36mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF
~1936. Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, LUDVIG BP gyártói jelzéssel (35mm) T:2
31484.
 

~1936. "Becsülettel a Hazáért - MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) / Vitéz Gömbös Gyula Emlékérem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:2

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
25
Hammer price:
7 000 HUF
1938. 1938. Szt. István év Br lemezkitűző (17x24mm) T:2
31485.
 

1938. "1938. Szt. István év" Br lemezkitűző (17x24mm) T:2

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
1 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment