Tanzánia 1984. 10c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Tanzania 1984. 10 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC patina
Törökország 1982. 100L, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Turkey 1982. 100 Lira in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Trinidad és Tobago 1979. 1c felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Trinidad and Tobago 1979. 1 Cent in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Tunézia 1983. 5M, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1,2
Tunisia 1983. 5 Millim in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC,XF
Tuvalu 1985. 5c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina
Tuvalu 1985. 5 Cents in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU patina
Uruguay 1980. 1NP, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Uruguay 1980. 1 Nuevo Peso in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Vatikán 1982. 500L, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Vatican 1982. 500 Lire in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
Venezuela 1977. 1B, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1-,2
Venezuela 1977. 1 Bolivar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU,XF
Vietnám 1974. 10D, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1
Vietnam 1974. 10 Dong in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
1998. "Árpád-házi Szent Erzsébet - Portugáliai Szent Erzsébet" aranyozott fém emlékérem felbélyegzett borítékban "1998. július 1. Lisszabon Világkiállítás" bélyegzővel T:PP
1986. 14db klf "WWF - Természetvédelmi Világalap" érmés bélyeges boríték, FDC, gyűjtői albumban holland nyelvű tájékoztatóval, mind vízi állat témában, közte 1986. "Nagy ámbráscet" fém emlékérem szt. helénai bélyeggel T:1
1986. 14pcs of diff "WWF - World Wildlife Fund" coin letters with stamp, FDC, all in collectors album with information in Dutch, all with aquatic animals, including 1986. "Sperm whale" metal commemorative coin with stamp from St. Helena C:UNC