Books: Tales

Number of items: 44

17487.

6 000 HUF
20,69
Mesélj Anyukám! Sok mese színes és szövegképekkel. Ford.: Wiesner Juliska. Eredeti mesékkel kiegészítette: B. Radó Lili. Bp.,1937,Dante, 160 p.+ 3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
17488.

4 800 HUF
15,00
16,55
Nicole Baxter: Ötperces mesék kincsestára. Jenny Press. Bp.,2001, Egmont. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
17489.

2 000 HUF
6,90
Peter Holeinone: A világ legkedvesebb meséi. Ford.: Zöldi Mihály. Bp.,2001, Readers Digest. Kiadói aranyozott, illusztrált félműbőr-kötésben.
17490.

Peter Holeinone: A világ legkedvesebb meséi. Ford.: Zöldi Mihály. Bp.,2001, Reader's Digest. Kiadói aranyozott, illusztrált félműbőr-kötésben.

2 000 HUF
6,90
Nagy Méda: Lányok a havasokban. Bp., Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, ajándékozási bejegyzéssel.
17491.

3 200 HUF
10,00
11,03
17492.

2 600 HUF
8,97
A hét holló és egyéb mesék. Az ifjúság számára fordította: Lajos bácsi. Bp., Aczél Testvérek. Félvászon kötés, laza kötéssel, viseltes állapotban.
17493.

2 600 HUF
8,97
Tutsek Anna: Régi emlékek. Bp., 1942. Dante. Kiadói félvászon kötésben, kis hibával
17494.

1 000 HUF
3,45
Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Bp., é.n. Pallas. Ragasztott papírkötésben, séült
17495.

1 000 HUF
3,45
Vlagyimir Majakovszkij: Roszta. Drezda, 1977. Egászvászon kötésben, illusztrált papír védőborítóval
17496.

1 000 HUF
3,45
Campe H. János: Robinzon az ifjúság számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Átkötött vászonkötésben, kopottas állapotban.
17497.

1 200 HUF
4,14
17498.

2 600 HUF
8,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.