https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 64

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t.  Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.
15621.
 

Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,63
EUR
,
17,24
USD
Number of bids:
0
Földes Éva: Az úszás mesterei. Szepes Béla rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé hiányos borítóval. A szerző által dedikált.
15622.
 

Földes Éva: Az úszás mesterei. Szepes Béla rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott, kissé hiányos borítóval. A szerző által dedikált.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
12,50
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
1
Olimpicus. Umorismo Sportivo. Roma 1960. Roma,1960, Ed. Antonio Clerici. Több nyelven. Kiadói papírkötés. Illusztrált, sport témájú az 1960-as római olimpiára kiadott képregény.
15623.
 

Olimpicus. Umorismo Sportivo. Roma 1960. Roma,1960, Ed. Antonio Clerici. Több nyelven. Kiadói papírkötés. Illusztrált, sport témájú az 1960-as római olimpiára kiadott képregény.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,25
EUR
,
12,41
USD
Number of bids:
0
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben.
15624.
 

Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,75
EUR
,
9,66
USD
Number of bids:
0
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, jó állapotban.
15625.
 

Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
A. P. Szokolszkij: Megnyitások. (Elmélet és gyakorlat.) Ford.: Alföldy László. Bp., 1967, Sport. Kiadói kartonált félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15626.
 

A. P. Szokolszkij: Megnyitások. (Elmélet és gyakorlat.) Ford.: Alföldy László. Bp., 1967, Sport. Kiadói kartonált félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,38
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
Dr. Fehér Dezső-Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó - Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15627.
 

Dr. Fehér Dezső-Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó - Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen III.: Bietschhorn- und Aletschhorngruppen. Bern, 1931, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
15628.
 

Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen III.: Bietschhorn- und Aletschhorngruppen. Bern, 1931, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Sombardier, Pascal: Francia Alpok. Nem csak hegymászóknak. 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15629.
 

Sombardier, Pascal: Francia Alpok. Nem csak hegymászóknak. 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,38
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
Whittaker, Tom: Mindig magasabbra. 2001, Bastei Budapest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15630.
 

Whittaker, Tom: Mindig magasabbra. 2001, Bastei Budapest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
6,25
EUR
,
6,90
USD
Number of bids:
0
Ardito, Stefano: Csúcsok és csúcsteljesítmények. 1995, Gulliver. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15631.
 

Ardito, Stefano: Csúcsok és csúcsteljesítmények. 1995, Gulliver. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
7,50
EUR
,
8,28
USD
Number of bids:
0
Villányi Nándor-Märcz Róbert: Fejezetek a pécs-baranyai atlétika történetéből. Pécs, 2002, Pécs Város-Baranya Megyei Atlétikai Szövetség-Szigetvári Takarékszövetkezet, (Duplex Rota-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.  Az egyik szerző, Märcz Róbert által dedikált.
15632.
 

Villányi Nándor-Märcz Róbert: Fejezetek a pécs-baranyai atlétika történetéből. Pécs, 2002, Pécs Város-Baranya Megyei Atlétikai Szövetség-Szigetvári Takarékszövetkezet, (Duplex Rota-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Märcz Róbert által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
8,75
EUR
,
9,66
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment