Books: Social sciences

Number of items: 38

17266.

6 000 HUF
20,69
17267.

5 000 HUF
17,24
17268.

5 000 HUF
17,24
Vegyes pszichológiai könyvtétel, 4 db:   Dr. R. Pauli: Psychologisches Praktikum. Jena, 1920, Gustav Fischer. Második kiadás. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.   Dr. Fritz Giese: Psychotechnisches Praktikum. Halle, 1923, Wendt&Klauwell. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.   Dr. Hermann Hoffmann: Das Problem das Charakteraufbaus. Berlin, 1926, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.   Dr. Ernst Kretschmer: Körperbau und Charakter. Berlin, 1931, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17269.

2 400 HUF
8,28
Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Bp., 1988, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17270.

1 000 HUF
3,45
Christophe André A félénkség Osiris Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban
17271.

1 200 HUF
4,14
Vegyes könyvtétel, 3 db:   Dr. Mokuter Iván: A régi szerb és horvát irodalom története. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.   Magyarországi szerbek néprajza 4.,5. Szerk.: Rusz Boriszláv. Bp., 2003-2006, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500 példányban.
17272.

1 000 HUF
3,45
Kemény Ferenc-Dr. Sármai József: Francia nyelv. II. rész. A m. kir. honvéd nevelő- és képző intézetek számára. Bp.,1916, Pallas, 67 p. Kiadói félvászon-kötés.
17273.

800 HUF
2,76
17274.

2 000 HUF
6,90
Angus McLaren: Szexualitás a 20. században. Osiris Kiadó, 2002. Kiadói papírkötés.
17275.

1 800 HUF
6,21
Czakó Gábor: Nyelvédesanyánk. Bp.,2016, Cz. Simon Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt.
17276.

1 200 HUF
4,14
17277.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.