Books: Religion

Number of items: 67

Dr. Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., Szentírás Egyesület. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
17390.

4 000 HUF
17391.

4 000 HUF
17392.

19 000 HUF
51,35
55,88
Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint. Ford., bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel.
17393.

2 000 HUF
Officium Hebdomadae Sanctae juxta formam missalis, & breviarii romani, sub Urbano VIII. correcti; ... per magistrum Hieronymum Joanninum. Venetiis, 1726, Ex Typ. Balleoniana, 479+1 p. Latin nyelven. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal.
17394.

5 000 HUF
Leonhard J. Mihály: Jézus élet tüköre imádságos könyv. Pozsony, é.n., Bucsánszkí Alajos. Kiadói bőrkötésben, utolsó oldalon írással, kopottas állapotban.
17395.

4 400 HUF
11,89
12,94
Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kísérőfüzettel, (Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Bp., 1981, Helikon. Kiadói papírkötés.) Facsimile kiadás. Kiadói kartontok nélkül, jó állapotban!
17396.

10 000 HUF
27,03
29,41
17397.

10 000 HUF
27,03
29,41
The meaning of The Glorious Qurán. Translated by Muhammad Marmaduke Pickthall. Beirut-Cairo, én., Dar Al-Kitab Allubnani-Dar Al-Kitab Al-Masri. Arab nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
17398.

3 000 HUF
cca 1883 Az Aranykorona c. imádsádságos könyv egy kiadása, festett, rajzos, fatáblás, egészbőr kötésben, debreceni mintás, réz veretekkel. A könyvből lapok hiányoznak, a kötés sérült.
17399.

4 000 HUF
17400.

1 800 HUF
17401.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF