Number of items: 367

17545.

5 000 HUF
Dante Komédiája I-III. köt. (Egyben; I. A Pokol. II. Purgatórium. III. A Paradicsom.) Fordította: Babits Mihály. Bp.,(1912), Révai, 304+296+314 p. Kiadói festett, préselt, illusztrált egészbőr kötésben, kopott borítóval.
17546.

5 500 HUF
14,86
16,18
Gömöri Jenő Tamás, Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béke a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. I. -III. kötet:. Bp., 1936, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, Kiadói papírkötés kisebb nagyobb sérülésekkel
17547.

4 000 HUF
Balázs Béla-Bartók Béla: A kékszakállú herceg vára. Opera egy felvonásban. Bp.,1979, Zeneműkiadó. Kiadói aranyozott nyl-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Számozott (1500/835.) példány.
17548.

4 000 HUF
17549.

3 000 HUF
Kassák Lajos: Három történet. A borítékrajz Fenyves Sándor munkája. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papír védőborítóban, a címlapon árleszállítás bélyegzéssel.
17550.

2 800 HUF
7,57
8,24
17551.

3 200 HUF
8,65
9,41
Vörösmarty összes munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17552.

2 800 HUF
7,57
8,24
Vörösmarty összes munkái. VIII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval és kissé sérült gerinccel.
17553.

2 800 HUF
7,57
8,24
Vörösmarty összes munkái. VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel.
17554.

2 400 HUF
Tamási Áron: Ragyog egy csillag. A tábla rajzát Fenyves Sándor tervezte. Bp.,1938, Révai, 268 p. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, kissé laza kötéssel, a gerincen az egyik bőr szíj szakadt.
17555.

2 000 HUF
Hock János: Rákóczyné. Geiger Richárd rajzaival. Bp.,1905, Magyar Könyvkiadó Társaság. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Athenaeum-kötés.
17556.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF