https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 55

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kováts Mihály: Magyar patika, azaz Magyar- és Erdélyországban termő patikai állatok, növények és ásványok, orvosi hasznaikkal egyetemben. 1. rész. Amor Librorum. Bp.,2008, Ventus Commerce. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Kísérőlappal.   Az 1835-ös, pesti Eggenberger-féle kiadás, reprint kiadása.
17211.
 

Kováts Mihály: Magyar patika, azaz Magyar- és Erdélyországban termő patikai állatok, növények és ásványok, orvosi hasznaikkal egyetemben. 1. rész. Amor Librorum. Bp.,2008, Ventus Commerce. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Kísérőlappal. Az 1835-ös, pesti Eggenberger-féle kiadás, reprint kiadása.

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
17,19
EUR
,
18,97
USD
Number of bids:
0
Dr. Augustin - Dr. Jávorka - Giovanni - Dr. Rom: Magyar gyógynövények, II. színes táblák. Bp., 1948, földművelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, címlap kijár, viseltes állapotban.
17212.
 

Dr. Augustin - Dr. Jávorka - Giovanni - Dr. Rom: Magyar gyógynövények, II. színes táblák. Bp., 1948, földművelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, címlap kijár, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
12,50
EUR
,
13,79
USD
Number of bids:
0
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. [Bp.,1904, Franklin-ny.], 3-326+2 p. Második, bővített kiadás. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
17213.
 

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. [Bp.,1904, Franklin-ny.], 3-326+2 p. Második, bővített kiadás. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,25
EUR
,
12,41
USD
Number of bids:
0
Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban
17214.
 

Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,25
EUR
,
12,41
USD
Number of bids:
0
Szenes Adolf: A számtan- és algebratanítás vezérkönyve. A bevezetést írta: Imre Sándor. Mennyiségtanítás az élet iskolájában. I. rész. A gyakorló polgári iskola könyvtára. III. köt.  Bp., 1932, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt., 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Schmutzler Nándor-kötés (Szeged), intézményi bélyegzővel.
17215.
 

Szenes Adolf: A számtan- és algebratanítás vezérkönyve. A bevezetést írta: Imre Sándor. Mennyiségtanítás az élet iskolájában. I. rész. A gyakorló polgári iskola könyvtára. III. köt. Bp., 1932, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt., 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Schmutzler Nándor-kötés (Szeged), intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.
17216.
 

Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Fünfstück, M.: Botanischer Taschenatlas für Touristen und Pflanzenfreunde Stuttgart. 1894. Nägele.. kIadói egészvászon kötésben
17217.
 

Fünfstück, M.: Botanischer Taschenatlas für Touristen und Pflanzenfreunde Stuttgart. 1894. Nägele.. kIadói egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
8,13
EUR
,
8,97
USD
Number of bids:
0
A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 7 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói, kopott gerincű félbőr-kötésben
17218.
 

A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 7 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói, kopott gerincű félbőr-kötésben

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
15,63
EUR
,
17,24
USD
Number of bids:
0
George Barat: Age knows no sex. Dedikált. New York, é.n. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval / Autograph signed.
17219.
 

George Barat: Age knows no sex. Dedikált. New York, é.n. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval / Autograph signed.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Galilei und die Inquistion. München,1938,Arbeitsgemeinshaft für Zeitgeschichte. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, védőfóliában.+Porträtgallerie der Atronomische Gesellschaft. Bp.,1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17220.
 

Galilei und die Inquistion. München,1938,Arbeitsgemeinshaft für Zeitgeschichte. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, védőfóliában.+Porträtgallerie der Atronomische Gesellschaft. Bp.,1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Dr. Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Lélek és természettudomány. Bp., é.n., Hyppokrates. Kiadói papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal, és a gerincen szakadással.
17221.
 

Dr. Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Lélek és természettudomány. Bp., é.n., Hyppokrates. Kiadói papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal, és a gerincen szakadással.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
1
Dr L Wagenfeld: Allgemeines Vieharzneibuch. Königsberg, 1849. Gebr. Bornträger. Háziállatok és haszonállatok, lovak betegségeiről,. Acélmetszetek nélkül. Kiadói papírkötésben, foltos lapokkal / Without engravings in original paper binding.
17222.
 

Dr L Wagenfeld: Allgemeines Vieharzneibuch. Königsberg, 1849. Gebr. Bornträger. Háziállatok és haszonállatok, lovak betegségeiről,. Acélmetszetek nélkül. Kiadói papírkötésben, foltos lapokkal / Without engravings in original paper binding.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

359. Auction:
Payment deadline is 20 December

360. Auction:
From 10 to 19 December
Payment deadline is 3 January
Viewing: From 16 to 19 December
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment